Kadıköy'de yaşayan İngiliz öğretmen, evinde ölü bulundu - Son Dakika

Kadıköy'de yaşayan İngiliz öğretmen, evinde ölü bulundu

10 gün önce

Geçtiğimiz yıl Türkiye'ye yerleşerek öğretmenlik yapan bir İngiliz vatandaşı, yaşadığı evde ölü bulundu. Vücudunda herhangi bir ize rastlanmayan öğretmenin kesim ölüm nedeni, yapılacak otopsiden sonra belli olacak.

Ülkemizde öğretmenlik yapan ve Kadıköy'de yaşayan İngiliz öğretmen Robert James, yaşadığı evde ölü bulundu. Ev sahibinin haber alamaması üzerine polis ekiplerinin girdiği evde ve James'in vücudunda bir darp ya da yaralanma izi görülmedi. İngiliz vatandaşın kesin ölüm sebebi, Adli Tıp Kurumu'nun incelemelerinden sonra kesinleşecek.

HABER ALAMAYAN EV SAHİBİ ŞÜPHELENDİ

Eylül ayında Türkiye gelen 52 yaşındaki Robert James, Kadıköy'de İngilizce öğretmenliği yapıyordu. Osmanağa Mahallesi'nde bir eve yerleşen James'ten uzun süre haber alamayan ev sahibi, dün akşam saatlerinde durumu polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, daire kapısının kilitli olması nedeniyle çilingir çağırdı. Çilingirin kapıyı açmasıyla daireye giren polis 52 yaşındaki James'in yerde hareketsiz yattığını gördü. Çağrılan sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Robert James'in hayatını kaybettiği belirlendi.

BEDENİNDE DARP İZİ BULUNMADI

Yapılan ilk incelemede Robert James'in vücudunda herhangi bir darp ya da yaralanma izine rastlanmadı. Olay yeri inceleme ekipleri ve polis evde bir süre inceleme yaptı. İncelemelerin ardından öğretmenin cenazesi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Kadıköy'de yaşayan İngiliz öğretmen, evinde ölü bulundu

YORUMLAR


Son Dakika

Ünlü iş adamı 276 kişiye virüs bulaştırdı, 5 kişi yaşamını yitirdi
Demet Akalın'dan, sosyal medyadaki ev hali fotoğrafına küfürlü yorum ABD'de yaşayan Yeşilçam'ın ünlü ismi Ahu Tuğba kabusu anlattı: Paran yoksa ölüyorsun