Kadıköy'de Kitap Dolu Günler Başlıyor - Son Dakika

Kadıköy'de Kitap Dolu Günler Başlıyor

07.12.2013 11:44
Kadıköy'de Kitap Dolu Günler Başlıyor, System.String[]

Kadıköylüleri, kitap ve yazarıyla buluşturacak olan Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri, 13-14-15 Aralık 2013'te Caddebostan Kültür Merkezi'nde başlıyor.
Bu yıl 7'ncsi düzenlenen Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri'nin açılışı 12 Aralık Perşembe...

Kadıköylüleri, kitap ve yazarıyla buluşturacak olan Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri, 13-14-15 Aralık 2013'te Caddebostan Kültür Merkezi'nde başlıyor.

Bu yıl 7'ncsi düzenlenen Kadıköy Belediyesi Kitap Günleri'nin açılışı 12 Aralık Perşembe günü saat 18.00'de gerçekleşecek. Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan kitap günlerinin onur konuğu Gazeteci -Yazar Hıfzı Topuz olacak.

70 yayınevinin katıldığı kitap günlerinde aralarında Prof.Dr. İlber Ortaylı, Mustafa Mutlu, Sunay Akın, Ümit Zileli, Karikatürist Selçuk Erdem, Ahmet Ümit, Eren Erdem, Üstün Dökmen, Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan, Nazlıcan Özkan, Hande Kazanova, Yasemin Soysal, Can Bonomo, Yalçın Çakır, Arife Kalander, Mine Kırıkkanat, Erdal Sarızeybek, Doğan Cüceloğlu, Prof.Dr.Mehmet Bora Perinçek, Arda Odabaşı, Hakan Bıçakçı, Miyase İlknur ,Mine Söğüt, Nur İçözü, Buket Uzuner, Orhan Bursalı, Fügeh Ünal Şen, Hakan Bayrakçı ve Timur Soykan gibi edebiyat, siyaset ve basın dünyasından önemli kişilerin katıldığı 15 söyleşi ve 35 imza etkinliği yapılacak.

İLBER ORTAYLI, EREN ERDEM VE SELÇUK ERDEM SÖYLEŞİ YAPACAK

Kadıköy Kitap Günleri'nde Prof. Dr. İlber Ortaylı, 14 Aralık Cumartesi günü saat 14.00'de 'Tarihi Tiyatro Eserleri' adlı bir söyleşi gerçekleştirecek. Penguen Dergisi kurucularından Karikatürist Selçuk Erdem'de 14 Aralık Cumartesi günü saat 16.00'da keyifli bir söyleşi yapacak. Son zamanlarda en çok konuşulan ve okunan kitaplar listesinde bulunan Devrim Ayetleri, kitabının yazarı Eren Erdem'de 15 Aralık Pazar günü saat 14.00'de okurlarıyla söyleşi yapacak.

TUNCAY ÖZKAN'IN KİTABINI KIZI VE ARKADAŞLARI İMZALAYACAK

Tutuklu gazeteci Tuncay Özkan'ın cezaevinde yazdığı kitabını ise kızı Nazlıcan Özkan ile cezaevi arkadaşları Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan ve gazeteci dostları 14 Aralık Cumartesi günü saat 15.00'de imzalayacak. Kadıköy Belediyesi gönüllülerinin desteğiyle gerçekleştirdiği Kadıköy Kitap Günleri'nde yayınevlerinin bağışlayacağı kitaplar ise köy ilkokullarının kütüphanelerine bağışlanacak. Girişin ücretsiz olduğu Kitap Günleri 15 Aralık Pazar akşamına kadar devam edecek. - İSTANBUL

Kadıköy'de Kitap Dolu Günler Başlıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kadıköy'de Kitap Dolu Günler Başlıyor - Son Dakika


Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı