Kadıköy'de "Sabah Sporu" başladı - Son Dakika

Kadıköy'de "Sabah Sporu" başladı

01.07.2020 14:53
Kadıköy'de

Kadıköy Belediyesi'nin, her yaz parklarda düzenlediği ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) dolayısıyla ertelediği sabah sporları yeniden başladı.

Kadıköy Belediyesi'nin, her yaz parklarda düzenlediği ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) dolayısıyla ertelediği sabah sporları yeniden başladı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü'nün bu yıl da Kadıköy'ün çeşitli parklarında "Daha Çok Spor Daha Çok Kadıköy" sloganıyla başlattığı sabah sporları 'yeni normalde sabah sporu uygulama esaslarına' uygun olarak başladı.

Katılımcılar sosyal mesafe kurallarına uygun, mesafe çemberi veya antrenman halkaları içinde, uzman antrenörler eşliğinde sabah sporlarını yapıyor. Aktivite 07.30 ve 08.15 olmak üzere iki seans olarak gerçekleşiyor.

Kadıköy'de sabah sporları Kriton Curi Parkı, Özgürlük Parkı, Kalamış Atatürk Parkı, Koşuyolu Parkı, Milli Hakimiyet Parkı ve Yoğurtçu Parkı'nda her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri; Caddebostan sahil alanında ise hafta içi her gün yapılıyor.

Katılımcılar otuzar dakikalık 2 seansta profesyonel eğitmenler eşliğinde temel beden eğitimi, kültür – fizik hareketleri, yürüyüş, koşu, pilates, step, aerobik gibi farklı branşlarda spor yaparak güne daha zinde başlıyor.

Kişilerin birbirleriyle yakın temasını gerektiren antrenmanlar ise programda yer almıyor.

Spora katılmak için sağlık belgesi zorunluluğu bulunuyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kadıköy'de 'Sabah Sporu' başladı - Son Dakika


Son Dakika

"İnançsız insan vicdanlı değildir" diyen Öykü Gürman'a Ateizm Derneği'nden tepki Son Dakika! Bakan Koca salgındaki kötü gidişatı bu sözlerle gözler önüne serdi: Ağır hasta sayısı 4 ayda 8 kat arttı Kadın muhabir, uyuşturucu tacirlerinin yakınları tarafından saldırıya uğradı! O anlar kamerada Tedavisine evde devam edilen Mehmet Ali Erbil'den yeni fotoğraf Üst dudağı ve burun delikleri olmayan kuzu, çiftçiyi hayretler içinde bıraktı FETÖ üyesi olmakla suçlanan İYİ Parti Rize İl Başkanı: Elinde belge olup savcılığa vermeyen şerefsizdir 'Levyeli maganda' çıkarıldığı mahkemede kendini savundu: Psikolojik rahatsızlığım var Hollandalı gazeteci AB Savunma Bakanları Zoom toplantısına sızdı