Son Dakika Haberleri: Kadıköy'de Sabit ve Hareketli Yol Uygulaması

Kadıköy'de Sabit ve Hareketli Yol Uygulaması

6 ay önce

- Kadıköy'de sabit ve hareketli yol uygulaması Uygulamadn detayklar Kadıköy'de sabit ve hareketli yol uygulaması İSTANBUL – Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede bulunan iskelelerde sabit ve hareketli yol uygulaması gerçekleştirdi.

- Kadıköy'de sabit ve hareketli yol uygulaması
Uygulamadn detayklar Kadıköy'de sabit ve hareketli yol uygulaması
İSTANBUL – Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede bulunan iskelelerde sabit ve hareketli yol uygulaması gerçekleştirdi.

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın talimatıyla Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçede sabah 08.00 itibariyle başlayan uygulamada, 200 polisin katılımıyla 13 noktada sabit ve hareketli yol uygulaması başlattı.

Gerçekleştirilen uygulamada, halkın can ve mal güvenliği ile huzur ve sükunun sağlanması amacıyla, meydana gelebilecek muhtemel asayiş ve terör olayları gibi önem arz eden konularda önleme amaçlı; yaya, taşıt ve iş yerlerinin denetlendiği öğrenildi.

Aranan suçluların yakalanması ve suçun önlenmesi için 200 polisle gerçekleştirilen uygulama çerçevesinde iskele meydanı, sahildeki tüm iskele ve metro girişlerinde şüpheli şahıslar ve araçlar aranarak kontrolden geçirildi.

Uygulamanın 22.00'a kadar süreceği bildirildi.Fatih Portakal'dan AK Parti'nin Ankara Adayının Değişeceği İması İşte Ekrem İmamoğlu'nun Dedesinin Bilinmeyen Hikayesi!

Son Dakika! Belçika Başbakanı Charles Michel, İstifa Kararı Aldığını Açıkladı