Kadıköy'de Ulaş Bayraktaroğlu İçin Anma Düzenlendi - Son Dakika

Kadıköy'de Ulaş Bayraktaroğlu İçin Anma Düzenlendi

13.05.2017 20:38
Kadıköy'de Ulaş Bayraktaroğlu İçin Anma Düzenlendi, System.String[]

Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN / İSTANBUL-DHAKadıköy'de, DEAŞ'lı teröristlere karşı çatışmalara katılan Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) eski MKY üyesi Ulaş Bayraktaroğlu'nun Rakka'da ölmesi üzerine bir anma düzenlendi.

Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN/ İSTANBUL-DHA

Kadıköy'de, DEAŞ'lı teröristlere karşı çatışmalara katılan Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) eski MKY üyesi Ulaş Bayraktaroğlu'nun Rakka'da ölmesi üzerine bir anma düzenlendi. Toplanan grup yaptığı yürüyüşün ardından olaysız bir şeklide dağıldı.

Gezi Parkı eylemleri sırasında molotof attığı ve belinde silah taşıdığına dair fotoğrafları gazetelerde yayımlanan, bir süre tutuklandıktan sonra Mart 2014'te Suriye'ye geçerek, BÖG (Birleşik Özgürlük Güçleri) adı altında terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı YPG'lilerle ile birlikte, DEAŞ'lı teröristlere karşı çatışmalara katılan Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) eski MKY üyesi Ulaş Bayraktaroğlu'nun Rakka'da mayına basarak öldüğü ortaya çıktı.  Kadıköy Bahariye Caddesi'nde  toplanan yaklaşık 200 kişilik grup üzerinde fotoğrafı bulunan  "Ulaş Bayraktaroğlu Ölümsüzdür" yazılı pankart açarak karanfiller attı. Çeşitli pankart ve dövizlerle ara sokaklarda yürüyüş yapan grup Mehmet Ayvalıtaş parkına geldi..Burada yapılan saygı duruşunun ardından konuşmalar yapıldı.Anma konuşmaların ardından olaysız bir şeklide sona erdi.

Görüntü dökümü:

---------------

-Toplanan grupların görüntüsü

-Açılan pankart ve dövizler

-Ulaş Bayraktaroğlu'nun fotoğrafının bulunduğu pankatın üzerine karanfiller atılması

-Slogan atılması

-Açılan döviz ve pankartlar

-Slogan atılması

Kadıköy'de Ulaş Bayraktaroğlu İçin Anma Düzenlendi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kadıköy'de Ulaş Bayraktaroğlu İçin Anma Düzenlendi - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi