Kadıköy'de yaşlı çiftin kar altındaki kira yardımı talebi kahretti - Son Dakika

Kadıköy'de yaşlı çiftin kar altındaki kira yardımı talebi kahretti

21.01.2022 22:11

İstanbul Kadıköy'deki vatandaşların cep telefonu kamerasıyla kaydettiği görüntüler, sosyal medyada gündeme oturdu. Yaşlı çiftin, kar altında ağlayarak kira yardımı talep etmesi, izleyenleri üzdü.

İstanbul'da günlerdir beklenen kar yağışı, akşam saatlerinde başladı. Kar yağışı etkisini sürdürürken, sosyal medyada paylaşılan bir video gündeme oturdu. Kadıköy'de çekildiği belirtilen videoda, yaşlı karı ve kocanın soğuk havada yardım talebinde bulunduğu görüldü.

"KİRAMIZA YARDIM EDER MİSİNİZ?"

Yaşlı adam, balkondaki vatandaşlara doğru "Kiramıza yardım eder misiniz? 2 aydır kiramızı ödeyemiyoruz" diye bağırdı. Bu sesi duyan vatandaşlar balkona çıkarak, üzücü anları kayıt altına aldı. Yaşlı çiftin, yardım talep ettikleri sırada ağladıkları da duyuldu.

TANIYANLARIN HABER VERMESİ İSTENDİ

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından kullanıcılar, yaşlı çifti tanıyanların kendileriyle irtibata geçmesini istedi.

KADIKÖY BELEDİYESİ'NDEN AÇIKLAMA

Görüntülerinsosyal medyada hızla yayılmasının ardından Kadıköy Belediyesi açıklama yaptı. Sosyal medyadan yapılan paylaşımda, "Soğuk havalarda sokakta kalan komşularımız için ekiplerimiz seferber haldeler. Sosyal medyada gündem olan yaşlı çift için araştırmalarımız sürmekle birlikte, yeni bir suistimal yöntemi olduğu yönünde ihbarlar almaktayız. İBB ve Emniyet'le işbirliği halinde çalışmalarımız sürüyor." ifadeleri kullanıldı.

Sosyal medya Kadıköy'de kaydedilen bu görüntüleri konuşuyor! Yaşlı çiftin kar altında kira yardımı istemesi kahretti
YORUMLAR (12)
  • ekrem açıkgöz: Bunların sahtekar oldukları ortaya çıktığı halde hala algı peşindesiniz.. Yazık... Milleti sömürmeyi bırakın.. Bu yalancı sahtekarları siyasi alet yapmayı bırakın. Cevap Yaz 11 2 Yayından Kaldır
  • EMRE ERGİNÖZ: Orta yaşlı bir kadın ve onun annesi ve babasi yaşında bir çift Istanbul eminönü,fatih ve karaköy de yolda denk geldi.Bazen annesi gibi olan bazende babası gibi olan kişiler titriyor kadında surekli yolda kaldık annem hasta,babam hasta yemek parasi,taksi parasi istiyor yazik valla eğer buda böyle ise çok yazık Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Fotoğraf Sanatçısı Tabernero'nun Türkiye'deki İlk Sergisi, Barış Manço Kültür Merkezi'nde Fotoğraf Sanatçısı Tabernero'nun Türkiye'deki İlk Sergisi, Barış Manço Kültür Merkezi'nde Kadıköy Belediyesindeki rüşvet operasyonu Kadıköy Belediyesindeki rüşvet operasyonu

Son Dakika Güncel Kadıköy'de yaşlı çiftin kar altındaki kira yardımı talebi kahretti - Son Dakika


Advertisement