KADIKÖY'DEKİ DENETİMLERDE UYUŞTURUCU BULUNDU - Son Dakika

KADIKÖY'DEKİ DENETİMLERDE UYUŞTURUCU BULUNDU

23.09.2022 23:35

KADIKÖY'de, gerçekleştirilen 'Huzur İstanbul Denetimleri'nde, durdurulan otomobildeki kişinin çantasında uyuşturucu bulundu.

KADIKÖY'de, gerçekleştirilen 'Huzur İstanbul Denetimleri'nde, durdurulan otomobildeki kişinin çantasında uyuşturucu bulundu. Şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul genelinde saat 19.00-21.00 saatleri arasında birçok noktaya kurulan kontrol noktalarında denetimler yaptı. Huzur İstanbul Denetimlerinde polis helikopteri havadan destek verirken, durdurulan araç ve kişiler tek tek arandı. Aramalarda narkotik köpekleri de görev aldı. Kadıköy Kuşdili Caddesi'ndeki denetimde şüphesi üzerine durdurulan otomobilde bir kişinin çantasında bir miktar uyuşturucu bulundu. Uyuşturucuyu bir arkadaşından aldığını iddia eden şüpheli, gözaltına alınarak, polis merkezine götürüldü.

YORUMLAR
500
Haziran ayından bu yana aranan Hacısüleymanoğulları suç örgütünün firari elebaşı İstanbul'da yakalandı Haziran ayından bu yana aranan Hacısüleymanoğulları suç örgütünün firari elebaşı İstanbul'da yakalandı İstanbul'da yakalanan suç örgütü elebaşı tutuklandı İstanbul'da yakalanan suç örgütü elebaşı tutuklandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel KADIKÖY'DEKİ DENETİMLERDE UYUŞTURUCU BULUNDU - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement