Kadıköy vapurunda kadınlara bakarak mastürbasyon yapan sapık, il değiştirmesine rağmen yakalandı - Son Dakika

Kadıköy vapurunda kadınlara bakarak mastürbasyon yapan sapık, il değiştirmesine rağmen yakalandı

08.10.2019 14:38

Kadıköy vapurunda kadınlara bakarak mastürbasyon yapan sapık, deri montunu tuvalette bırakıp Kocaeli'ye kaçmasına rağmen yakalandı.

İstanbul Karaköy- Kadıköy vapurunda dün akşam iğrenç bir olay yaşandı. Sapık adam kadınlara bakarak vapurun içinde açık açık mastürbasyon yaptı. O anları cep telefonu kamerasına kaydeden kadın ise görüntüleri sosyal medyada paylaştı.

O ANLARI KAMERAYA KAYDETTİ

Kadın vapurda uğradığı tacizi şu ifadelerle sosyal medyada paylaştı: Bu şahıs Karaköy-Kadıköy vapurunda bize bakarak bu iğrenç hareketi yaptı ve sonrasında montunu gemi tuvaletinde bırakarak gemiden çıkanlara bakmamıza rağmen kaçtı. Tanıyan çıkarsa diye buraya bırakıyorum. Ceza alması için de elimizden geleni yapacağız.

VAPURDAKİ SAPIK YAKALANDI

Musa Kesler'in haberine göre vapurdaki sapık 31 yaşındaki Rıza E., Kadıköy Emniyet Müdürlüğü ve Çayırova ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ortak operasyonuyla Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde yakalandı.

SAPIK ADAMA ÇOK SAYIDA KİŞİ TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Görüntülerin sosyal medyada yayılmasıyla birlikte sapık adama tepkiler çığ gibi büyüdü. Yaşanan olaya tepki gösteren vatandaşlar, sapık adamın en yakın zamanda yakalanıp, en ağır cezayı almasını istemişti.

İşte sosyal medyada yayılan görüntüye gelen tepkiler;

Kadıköy vapurunda kadınlara bakarak mastürbasyon yapan sapık, il değiştirmesine rağmen yakalandı

Son Dakika Cinsellik Kadıköy vapurunda kadınlara bakarak mastürbasyon yapan sapık, il değiştirmesine rağmen yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR (27)
  • Erkekte, kadında ahlaklı olacak: Bu herif terbiyesizlik yapmış.Bunu kenara koyalım..Asıl konu erkeklerde gözlerine dikkat edecek kadınlarda giydiğine oturup kalkmasına dikkat edecek..K.çının yarısı açıkta kalacak kadar şort giyip, orası burası açık kadınlarda en az buradaki adam kadar ahlaksızdır..Sırf erkeklerin bakması için şekilden şekile giren ahlaksızlar var.Ben çok biliyorum sırf erkekler baksın diyen çabalayan kadın..Yok öyle yağma..Erkek ne kadar dikkat edecekse kendine, kadında dikkat edecek giyimine. Cevap Yaz 23 3 Yayından Kaldır
  • Ads: Ön numara tespitin var. Bazı kadınlar açabildiğini kadar açıyor. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

"Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Brezilya Aile Bakanı, eski Başakşehirli Robinho'ya patladı: İstismarcı adam derhal hapse girmeli ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı Milyonlarca vatandaşa dev destek geliyor! İşte 2021 bütçesinin detayları Futbola geri dönen Survivor Aycan rahatsızlandığını sosyal medya hesabından duyurdu Müzik duyunca oynamadan duramıyor, trafik cezası kesilirken bile göbek atıyor Yargıtay, göz hakkı diye bir bahçeden karpuz koparan baba ve oğlun hırsızlık yaptığına hükmetti