Son Dakika Haberleri: Kadın Dizisinde, Şirin Karakteri Yaptığı Kahvenin İçine Tükürdü

Kadın Dizisinde, Şirin Karakteri Yaptığı Kahvenin İçine Tükürdü

3 gün önce

Fox'un reytinglerde yüzünü güldüren dizisi Kadın'da, Şirin karakterinin kahveye tükürmesi olay oldu.

Fox'un izleyiciyi farklı senaryosu ve başarılı oyunculuğu ile ekran başına kilitlediği dizide bir sahne pes artık dedirtti.

EKRAN BAŞINDAKİLERİ ŞOKE ETTİ

Seyirciden her hafta tam not alan dizi Kadın 62. son bölümü ile Fox'da ekrana geldi. Sarp'ın apartmana taşınması ile daha da hareketlenen dizinin son bölümündeki bir sahne dizinin önüne geçti ve sosyal medyanın konusu oldu. Dizinin başarılı karakterlerinden biri olan Şirin'in yaptığı bir hareket ekran başındakileri şok etti, bunu da gördük dedirtti.

KAHVE İSTEDİ

Şirin ile yıldızları bir türlü barışmayan Ceyda, Enver'in evine yardım için gider. Bu durumdan rahatsızlık duyan Şirin tam evden gidecekken babası Enver onu durdurur ve kendilerine bir kahve yapmasını söyler.

KAHVENİN İÇİNE TÜKÜRDÜ

Ceyda'ya kendi elleri ile kahve yapma fikri Şirin'e hiç cazip gelmese de babasından korktuğu için mutfağa gider ve kahveyi gönülsüz olsa da yapar. Tam kahveyi içeri götürmek için mutfaktan çıkmaya hazırlanan Şirin'in aklına bir cinlik gelir ve kahvelerden birinin içine tükürür.

TEPKİ ÇEKTİ

Dizinin kötü karakterlerinden olan Şirin, yaptığı bu hareketle büyük tepki çekti.

Kadın Dizisinin 63. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kadın Son Bölüm İzle

Özge Özpirinçci, Suratında Salyangoz Gezdirdi!

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 09:21 

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Schwarzenegger'e Uçan Tekmeli Saldırı Düzenlendi! O Anlar Kamerada İzmir Birlikte Yaşadığı Kadın ve Oğlunu Öldürüp İntihara Kalkıştı: 2 Ölü, 1 Ağır Yaralı Yaşlı Adam 240 Metre Yükseklikte Emekleyerek Yürüdü Polisin Görünce Üzerindeki Uyuşturucuları Kızının Kucağına Atıp Kaçmaya Çalıştı