Kadın Girişimcinin Açtığı Modaevine Siyasilerden Destek - Son Dakika

Kadın Girişimcinin Açtığı Modaevine Siyasilerden Destek

02.05.2017 09:48

- Kadın girişimcinin açtığı Modaevine siyasilerden destek AK Parti Milletvekili Ekrem Erdem: " Cumhurbaşkanımızı partimize katılacağı için mutluyuz.

- Kadın girişimcinin açtığı Modaevine siyasilerden destek

AK Parti Milletvekili Ekrem Erdem: " Cumhurbaşkanımızı partimize katılacağı için mutluyuz."

İSTANBUL - Üsküdar'da bir kadın girişimcinin hizmete soktuğu modaevinin açılışında konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adaletli yönetiminin partiye güç katacağını ifade ederek, "Demokrasimiz açısından da önemli bir gelişme olduğunu düşünüyorum.Cumhurbaşkanımız partimize katılacağı için mutluyuz" dedi.

Dilek Birgen'in sahipliğinde Özgül Özbek, Seda Vural ve Gülsüm Elkhatroushi ve Magic From koleksiyonun tanıtıldığı mağaza kapılarını dün resmi açılışlakapılarını açtı.Açılışa Ak Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, eşi Dursune Ekrem, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, MÜSİAD Pakistan Şube Başkanı Abdülkadir Turan ve Seda Vural katıldı. Özgül Özbek ile eşi Suat Özbek birlikte misafirleri kapıda karşıladı. Katılımcılar açılış kurdelasını hep birlikte kesti. Açılışın ardından basın mensuplarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye üyeliğiyle ilgili basın mensuplarının sorusuna, " "İnşallah, Cumhurbaşkanımız kurmuş olduğu partiye üye olarak dönmüş olacak. Demokrasimiz açısından da önemli bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Gerçekten adil olduğuna ve uygulamalarında partizanlık yapmadığına toplumun tamamı şahit. Tekrar aramızda olmasını partimiz adına onur verici, sevindirici buluyorum. Ben aracılığınızla, tekrar Cumhurbaşkanımıza aramızda olacağı, partimize katılacağı, beraber olacağımız için mutlu olacağımızı ifade ediyor, hoşgeldiniz diyorum" diye konuştu.

(HC-EY

Kadın Girişimcinin Açtığı Modaevine Siyasilerden Destek
Kadın Girişimcinin Açtığı Modaevine Siyasilerden Destek
Kadın Girişimcinin Açtığı Modaevine Siyasilerden Destek
Kadın Girişimcinin Açtığı Modaevine Siyasilerden Destek

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Kadın Girişimcinin Açtığı Modaevine Siyasilerden Destek - Son Dakika


Son Dakika

Ermenistan Eski Cumhurbaşkanı Koçaryan: Türkiye'yi doğrudan savaşa sokmak için uğraştık, başaramadık "Beni kurtarın" feryatları mahalleyi inletti! 4 aylık eşinin boğazını kesen koca polisi arayıp kendini ihbar etti Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı