Kadın Kollarından Başkan Doğan'a Ziyaret - Son Dakika

Kadın Kollarından Başkan Doğan'a Ziyaret

12.04.2014 12:25
Kadın Kollarından Başkan Doğan'a Ziyaret, System.String[]

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette konuşan Kadın Kolları Başkanı Demirtaş, "Kadın kolları olarak 108 bin 790 kişiyle bire bir ulaşarak çalışmaları anlattık. Kapısını çaldığımız herkes İzmit Belediyesi'nin çalışmalarından memnun olduklarını söylemişlerdir. Vatandaşın Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan'a olan güven ve inancı 30 Mart seçimlerinde tescillenmiştir. Geçen 5 yıl içinde çok güzel hizmetler yapıldı. Bu dönemde de bu güzel hizmetlerin artarak devam edeceğine inancımız sonsuzdur" dedi.

Başkan Doğan AK Parti teşkilatının seçim öncesi özverili çalışmalarına teşekkür ederek, "Teşkilat olarak kenetlendik ve ortaya bu başarı ortaya çıktı. Başarı tam bir ekip çalışmasının sonucudur. Kadın kollarımızın gece gündüz yaptığı çalışmaları unutmamız mümkün değil. Hepsinden Allah razı olsun. Bu bir halkımıza hizmet etme sevdasıdır. Bunu parayla pulla yaptırmak mümkün değildir. Bütün AK Parti teşkilatları ülkesine, milletine hizmet etme aşkıyla doludur. Hep samimi olduk. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını hep korudur. Milletin kuruşunu kendi paramızdan çok daha değerli kabul edip israf edip rantçılara kaptırmadık. Tek gayemiz var o da halkımıza samimi şekilde hizmet etmektir. Beklentimiz de arkamızda hoş bir seda bırakmaktan başka bir şey değildir" diye konuştu. - KOCAELİ

Kadın Kollarından Başkan Doğan'a Ziyaret
Kadın Kollarından Başkan Doğan'a Ziyaret

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kadın Kollarından Başkan Doğan'a Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

760 gole ulaşan Ronaldo, tarihin en golcü futbolcusu oldu 480 milyon yıllık denizyıldızı fosili keşfedildi Korona nedeniyle zor günler geçiren restoran ve kafelerden yeniden açılmak için 5 maddelik öneri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan "Ekonomi ve hukukta reform" paketinde kritik başlıklar yer alıyor Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı Fatih Terim'den Arda Turan için hocalık sinyali: G.Saray'ın geleceğinde yeri olacaktır Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi