Kadın Meclisi, Çadır Kent İdaresi Onuruna Kahvaltı Verdi - Son Dakika

Kadın Meclisi, Çadır Kent İdaresi Onuruna Kahvaltı Verdi

28.03.2014 21:58
Kadın Meclisi, Çadır Kent İdaresi Onuruna Kahvaltı Verdi, System.String[]

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde, Süleyman Şah Konaklama Tesisleri Kadın Meclisi üyeleri, çadır kent yönetimi onuruna sabah kahvaltısı verdi.

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesi Süleyman Şah Konaklama Tesisleri Kadın Meclisi üyeleri, Çadır kent yönetimi onuruna sabah kahvaltısı vererek, idareyle bir araya geldi.

Kadın Meclisi yönetim çadırında gerçekleşen sabah kahvaltısına Akçakale Süleyman Şah Konaklama Tesisleri Müdürü Hüseyin Ortaç, kamp müdür yardımcıları, Bekir Engül, Yasin Seyhan, Mustafa Başak, Hasan Öztürk ve birim sorumluları yanı sıra kadın meclisi üyeleri katılım gösterdi. Kadın Meclisi üyelerinin kendi ülkelerine has kahvaltı çeşitlerini sunarak adeta görsel bir zenginlik kombinasyon sergiledi. Çeşitlilik arz eden ve Suriye kültürünü sergileyen kahvaltıda kadınlar adeta hünerlerini sergilendi. Ortaç, ikram edilen kahvaltıdan ve kahvaltının zarafetinden dolay kadın meclisi üyelerine teşekkür ederek şu açıklama bulundu:

"Öncelikle bu sunumuzdan dolayı ve verdiğiniz ziyafetten dolayı yönetim adına teşekkür ederim. Dileğimiz her zaman muhabbet ve kardeşlik ortamı oluşur. Bugün hayırlı gün Cuma günüdür. Dileriz en kısa zamanda ülkenizde savaş biter ve bizim kardeşliğimiz devam eder. Ülkenizde yakın zamanda özgürlüğe kavuşması ve sizlerinde güven içinde ülkenize dönme temennisinde bulunuyorum. Kaymakam bey yakın zamanda sizlerle bir araya gelmeyi düşünüyor. Sizler ve emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ederim." - ŞANLIURFA

Kadın Meclisi, Çadır Kent İdaresi Onuruna Kahvaltı Verdi
Kadın Meclisi, Çadır Kent İdaresi Onuruna Kahvaltı Verdi
Kadın Meclisi, Çadır Kent İdaresi Onuruna Kahvaltı Verdi
Kadın Meclisi, Çadır Kent İdaresi Onuruna Kahvaltı Verdi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kadın Meclisi, Çadır Kent İdaresi Onuruna Kahvaltı Verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Neven Subotic, Denizlispor ile sözleşmesini tek taraflı feshetti İşten eve erken gelen kadın, kendisini aldatan erkek arkadaşını başka bir kadınla bastı! O anlar kamerada İmamoğlu'ndan "Sizi, Cumhurbaşkanı olarak da görmeyi isteriz" diyen vatandaşa yanıt Hiçbir katkı maddesi olmayan deve sucuğunun kilosu 100 liradan satılıyor Biden koronavirüsle mücadele planını imzaladı: ABD'ye seyahat edeceklere test ve karantina zorunluluğu getirildi Otobüs şoförü, bulduğu içi altın dolu çantayı sahibine teslim etti Meteoroloji uyardı: Kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor İran'ı karıştıran televizyon programı: Ruhani için 'uyuşturucu madde kullanıcısı' imasında bulundular