Son Dakika Haberleri: Kadın Milletvekillerinin Mogan'da Tekne Turu

Kadın Milletvekillerinin Mogan'da Tekne Turu

5 yıl önce

Ak Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel'in organizasyonuyla bir araya gelen partinin kadın milletvekilleri, Mogan Gölü'nde tekne gezisi yaptı.

Kadın Milletvekillerinin Mogan'da Tekne Turu, System.String[]

Ak Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel'in organizasyonuyla bir araya gelen partinin kadın milletvekilleri, Mogan Gölü'nde tekne gezisi yaptı. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay da kadın milletvekillerine teknede kahvaltı ikramında bulundu. Tekne turuna katılan kadın milletvekilleri adına konuşan Ankara Milletvekili Ülker Güzel, "Mogan Gölü Ankara'nın boğazı gibi. Buranın kıymeti bilinmeli ve korunmalı" dedi.


Mogan Gölü'nde kadın milletvekillerine yönelik tekne turu programına Kültür ve Turizm eski Bakanı Güldal Akşit, Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, Aksaray Milletvekili İlknur İncegöz, Ankara Milletvekili Ülker Güzel, Balıkesir Milletvekili Tülay Başcu, Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Gaziantep milletvekili Derya Bakbak, İstanbul Milletvekili Türkan Dağoğlu, İstanbul Milletvekili Alev Dedegil, İstanbul Milletvekili Halide İncekara, İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, İstanbul Milletvekili Belma Mihrimah, İstanbul Milletvekili Sevim Savaşer, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Kaçar Beyazıt, Konya Milletvekili Gülay Samancı, Mardin Milletvekili Gönül Şahkulubey, Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, Van Milletvekili Gülşen Orhan, Ankara Büyükşehir Belediyesi İ. Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve Eşi Hatice Duruay katıldı.


Tekne turuna katılan grup adına konuşan Ankara Milletvekili Ülker Güzel, "Mogan gölü Ankara'nın Boğazı gibi. Buranın kıymeti bilinmeli ve korunmalı. Bugün burada bize ev sahipliği yapan Gölbaşı Belediye Fatih Duruay ve eşine teşekkür ediyoruz" dedi. Başkan Duruay da, milletvekillerini teknede ağırlayıp misafir etmenin onuru içinde olduğunu belirterek, "Gölbaşımızda sizleri ağırlamak misafir etmek bizler için büyük bir gurur. Mogan gölümüz çok yakın zaman içerisinde temizlenecek ve daha temiz hale gelecek olan gölümüzde bu tür gezilerimiz yapacağız. Gölümüzün temizlenmesinde desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz. Bizler Gölbaşı olarak herkese ev sahipliği yapmaya hazırız. Gölbaşı'na gelen herkes bizim misafirimizdir" dedi. - Ankara

Haber Yayın Tarihi: 24.12.2014 11:34 Kaynak: DHAEski kız arkadaşını bayıltana kadar döven sanığın tahliye talebine ret!
Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun?