Kadın Müftü Yardımcısı Görevine Başladı - Son Dakika

Kadın Müftü Yardımcısı Görevine Başladı

11.09.2018 15:48
Kadın Müftü Yardımcısı Görevine Başladı, System.String[]

Sinop İl Müftüsü Yardımcılığı görevine atanan Ayşe Gül Gürbüz görevine başladı.

Sinop İl Müftüsü Yardımcılığı görevine atanan Ayşe Gül Gürbüz görevine başladı.

Müftülükten yapılan yazılı açıklamada, Gürbüz'ün Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Sinop'a müftü yardımcısı olarak atandığı belirtildi.

Kurumda bir kadın müftü yardımcısının görev yapacak olmasının kadınlar adına mutluluk verici bir gelişme olduğu aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Kadın müftü yardımcımızın göreve başlaması ile hanımlara yönelik olan Kur'an kurslarımızdaki öğrencilere, KYK ve diyanet evlerinde bulunan kız öğrencilerimize yönelik yapılan dini ve kültürel faaliyetlerimiz artarak devam edecektir."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kadın Müftü Yardımcısı Görevine Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti