Kadın ondan kaçıyordu! Gözü dönmüş adam, taksiden indirdiği kadını yerlerde sürükledi - Son Dakika

Kadın ondan kaçıyordu! Gözü dönmüş adam, taksiden indirdiği kadını yerlerde sürükledi

22.01.2022 12:35

Kağıthane'de sokak ortasında tartıştığı erkekten kaçmaya çalışan kadın, durdurduğu taksiye binmek istedi. Arkasından gelen erkek, kadını taksiden indirerek yerde sürükledi. Yaşanan dehşet anları cep telefonu kameraları tarafından kaydedildi.

Perşembe sabaha karşı 03.00 sıralarında, Kağıthane Çağlayan Mahallesi'nde sokak ortasında tartıştığı erkekten kaçan kadın, yoldan geçen taksiyi durdurdu.

YERDE SÜRÜKLENDİ

Taksiye binmeye çalışan kadın, arkasından koşan erkek tarafından yakalanarak yerde sürüklendi. Taksiden zorla indirilen kadın, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında yola yattı. Bir süre erkek tarafından ikna edilmeye çalışılan kadın, daha sonra taksiye binerek polis merkezine gitti.

OLAY ANI KAMERADA

Yaşanan dehşet anları ise bir kişi tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde, taksiye binmeye çalışan kadının erkek tarafından taksiden indirilmesi ve yerde sürüklenmesi görülüyor. Olayı görenler kadın ve erkeğin yanına geliyor ama bir müdahalede bulunmuyorlar. Ağlayan kadın ise adamın elinden kurtulmak için çaba gösteriyor. Bir süre sonra kadın taksiye binerek uzaklaşıyor.

YORUMLAR
500
İSTANBUL-Hasbahçe'de testiyi kıran okçu Tuğçe, 10 çeyrek altın sahibi oldu İSTANBUL-Hasbahçe'de testiyi kıran okçu Tuğçe, 10 çeyrek altın sahibi oldu Kağıthane'de geleneksel okçuluk müsabakaları düzenlendi Kağıthane'de geleneksel okçuluk müsabakaları düzenlendi
Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Kadın ondan kaçıyordu! Gözü dönmüş adam, taksiden indirdiği kadını yerlerde sürükledi - Son Dakika


Advertisement