Kadın Sağlıkçılara Yönelik Irmak Sağlık Derneği Açıldı - Son Dakika

Kadın Sağlıkçılara Yönelik Irmak Sağlık Derneği Açıldı

26.12.2013 14:19
Kadın Sağlıkçılara Yönelik Irmak Sağlık Derneği Açıldı, System.String[]

Sakarya’da kadınlara yönelik kurulan Irmak Sağlık Derneği, Serdivan Kaymakamı Ramazan Şahin’in katılımıyla törenle açıldı.

Sakarya’da kadınlara yönelik kurulan Irmak Sağlık Derneği, Serdivan Kaymakamı Ramazan Şahin’in katılımıyla törenle açıldı.

    Dernek Başkanı Leyla Sert Özen, açılış konuşmasında, toplumun sağlık, kültür, bilim ve sosyal gelişimine hizmet vermek, verimli, etkin ve yüksek düzeyde sağlık ve eğitim hizmetlerinin yerine getirilmesine katkıda bulunmak için bu derneği kurduklarını söyledi. Sert, “Irmak Sağlık Derneği görev ve sorumlulukları bilen eğitimli, sağlıklı nesillerin yetişmesi amacıyla faaliyet gösterecektir. Katılım gösteren herkese teşekkür ederiz.” dedi.

    Serdivan Kaymakamı Ramazan Şahin, sivil toplum örgütlerinin toplumların kalkınmasında, kültürümüzün gelişmesinde büyük katkıları olduğunu belirtti. Şahin, “Derneklerin acılarımızın paylaşılmasında ve yükümlülüklerimizin bütün topluma dağıtılmasında çok büyük etkisi var. Ülkemiz dahilinde böyle bir derneğin kurulmasını memnuniyetle karşılıyoruz. Projeler yapma, eğitime maddi ve manevi destek sağlama ve kurum çalışanlarının sorunlarının konuşulabileceği ortak bir çatı bulunması açısından son derece önemli bir adım olmuş, inşallah hayırlı uğurlu olur.” diye konuştu.

    Törene Serdivan Belediye Başkan Yardımcısı Servet Karaoğlu, Kızılay Başkanı Ahmet Işgüzar, Sakarya Halk Sağlığı Şube Müdürü Zeynep Zengin, Serdivan Ilçe Sağlık Müdürü Sevda Gürsel, Demokrasi ve Gelişim Platformu Başkanı Remzi Çinemre, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve sivil toplum örgütü kuruluşu temsilcileri katıldı.

Kadın Sağlıkçılara Yönelik Irmak Sağlık Derneği Açıldı
Kadın Sağlıkçılara Yönelik Irmak Sağlık Derneği Açıldı

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Kadın Sağlıkçılara Yönelik Irmak Sağlık Derneği Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'a döneceği konuşulan Tosic, Guangzhou ile yollarını ayırdı Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi Başakşehir'den müthiş geri dönüş! Yıldız futbolcu efsane golle hat trick yaptı Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı İran'ın "nükleer faaliyetlerini hızlandıracak" yasa tasarısı hükümetin itirazlarına rağmen onaylandı Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı