Kadın sürücü karayolunda otobüsünün önünü kesti, yolu trafiğe kapattı - Son Dakika

Kadın sürücü karayolunda otobüsünün önünü kesti, yolu trafiğe kapattı

12.12.2019 09:10

İstanbul E-5 karayolunda kendisini sıkıştırdığını iddia ettiği otobobüsü uzun süre takip eden kadın şoför, lüks otomobiliyle otobüsün önünü kesip yolu kapattı.

E-5 karayolunda ilerleyen kadın sürücü, otobüs şoförünün kendisini sıkıştırdığını iddia ederek otobüsü kilometrelerce takip etti. Lüks otomobiliyle otobüsün önünü kesip yolu kapatan sürücü, otobüs şoförüyle tartıştı. Otobüsteki yolcular da gidecekleri yere geç kaldıklarını belirterek otobüs şoförüne destek verdi. Otobüs şoförü, gaza basıp yoluna devam edince kavga sonlandı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

YOLU KAPATTI

E-5 Karayolu Kozyatağı mevki'inde lüks otomobiliyle ilerleyen bir kadın sürücü, içi yolcu dolu olan otobüsün kendisini yolda sıkıştırdığını iddia ederek otobüsü takip etmeye başladı. İddiaya göre otobüsü kilometrelerce takip eden sürücü, lüks otomobiliyle otobüsün önünü kesip yolu kapattı.

YOLCULAR KADINA TEPKİ GÖSTERDİ

Aracından inen kadın, bir yandan telefonla polisi ararken bir yandan da otobüs şoförüyle tartışmaya başladı. Kadın sürücü otobüs şoförüyle tartışma yaşarken, otobüsteki yolcular da gidecekleri yere geç kaldıklarını belirterek kadına karşı çıktılar. Aynı zamanda şoförün kadın sürücüyü sıkıştırmadığını belirten yolcular, otobüs şoförüne destek oldu. Otobüs şoförü, daha sonra gaza basarak yoluna devam etti, böylece kavga sonlanmış oldu.

CEP TELEFONU KAMERASINA KAYDEDİLDİ

Kadın sürücüyle otobüs şoförünün trafikte kavga ettiği anlar bir yolcunun cep telefonu kamerasınca kaydedildi. Görüntülerde kadın sürücü lüks otomobiliyle otobüsün önünü kesiyor ve şoförle kavga ediyor. Yolcular da şoföre destek veriyor.

Kadın sürücü karayolunda otobüsünün önünü kesti, yolu trafiğe kapattı
Kadın sürücü karayolunda otobüsünün önünü kesti, yolu trafiğe kapattı
Kadın sürücü karayolunda otobüsünün önünü kesti, yolu trafiğe kapattı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kadın sürücü karayolunda otobüsünün önünü kesti, yolu trafiğe kapattı - Son Dakika


YORUMLAR (45)
  • izci: Kadınla uğraşılmaz öyle kadınlar varki seni canından eder görüyoruz hergün tv kanallarında Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Halis tereyağı: Ben bilirim bunlar gibi kadınları şöförlerle geçmişte mutlaka bir ilişkisi olmuştur şöför bunu terk etmiştir. Bunlarda hırsını başka şöförlerden çıkarmak isterler. Ama yemezler hamfendi. Bu kadını alacaksın elektrikli sübürgenin borusuyla bir daha yapacanmı sen diye ...... ah ah Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Endonezya Talaud Adaları açıklarında 7,1 büyüklüğünde deprem Joe Biden'ın Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan dosyası kabarık! İşte yaşadığı sorunlar ve gerilimler Bankacılık sektörünün mevduatı bir haftada 24,1 milyar lira arttı Zavallı eşeğin ağzını tel ile bağlayıp ölüme terk ettiler İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Arteta'dan Mesut transferine dair yeni açıklama: Karantinadan dolayı resmen duyuramıyoruz Son dakika: Merkez Bankası, politika faizini yüzde 17'de sabit bıraktı Sevgilisi ölünce hastanede kendisini vuran Derman'ın son sözü: Bana yardım et