Son Dakika Haberleri: Kadına Saldıran Erkeği Canlı Yayında Tutmaya Devam Eden Müge Anlı'ya Tepki Yağdı

Kadına Saldıran Erkeği Canlı Yayında Tutmaya Devam Eden Müge Anlı'ya Tepki Yağdı

3 gün önce

Birgül'den doğan çocuğun kendisinden olduğunu düşünen Faruk, gerçeği öğrendikten sonra Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında Birgül'e vurdu. Saldırının ardından Faruk'un yayında kalmaya devam etmesine sosyal medyada tepki yağdı.

Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında yine akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 4 yaşındaki oğlunu göremediği için programa başvuran Birgül, canlı yayında beraber yaşadığı Faruk tarafından saldırıya uğradı.

HAMİLE KALDIKTAN SONRA FARUK'UN YANINA YERLEŞTİ

Birgül Memiş, bir kişiden çocuk yaptıktan sonra Faruk ile tanışarak onun evine yerleşti. Burada hamilelik sürecini geçiren Birgül, Görkem adında bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Daha sonra Faruk'tan da ayrılan Birgül, Faruk'un çocuğunu kendine göstermediği gerekçesiyle programa başvuruda bulundu.

FARUK, CANLI YAYINDA BİRGÜL'E SALDIRDI

Faruk, Birgül'ün kendisinden ayrılmasının ardından Görkem'in kendi çocuğu olduğu düşüncesiyle çocuğa bakmaya başladı. Toplamda Görkem'e 4 yıl bakan Faruk, yapılan DNA sonucunda canlı yayında çocuğun kendisinden olmadığını öğrendi. Gerçeği öğrenen Faruk, canlı yayında Birgül'e saldırıda bulundu. Programda saldırının ardından apar topar reklama gidildi.

Birgül Memiş

FARUK'U YAYINDA TUTMAYA DEVAM ETTİ

Faruk'u canlı yayında tutmaya devam eden Müge Anlı, "Faruk biraz bunu bence akrabalarına bir tepki olarak verdiğini düşünüyorum. Faruk'un da aklında soru işaretleri var. Sakinleşsin konuşacağız" diye konuştu.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Anlı'nın Faruk'u yayında tutmasına sosyal medyada tepki yağdı. Bir kullanıcı, "Canlı yayında Birgül Memiş'e saldıran Faruk Aydın, hiçbir şey olmamış gibi yayında kalmaya devam etti. Kadınlara hiçbir bahaneyle şiddet gösteremezsiniz. Kadına gösterdiği şiddeti canlı yayınlayanlar, faili neden hala ekranlarda tuttuklarını açıklasın" diyerek duruma sert çıktı.

Diğer bir kullanıcı ise "Bir kadın programında hem canlı canlı kadın dövdüren hem de pişkin pişkin devam eden Müge Anlı ve ekibini protesto ediyoruz." diye tepkisini gösterdi.

Gösterilen tepkiler;

Hikayesiyle Türkiye'yi Sarsan Birgül'ün Annesi Canlı Yayında Kızının Uğradığı Tecavüzü Anlattı

Çocuğuna Kavuşmak İçin Müge Anlı'ya Katılan Annenin, Akrabası Tarafından Tecavüze Uğradığı Ortaya Çıktı

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programında Akıl Almaz İlişki Üçgeni!

15 Yaşında Zorla Evlendirilen Rubie: Hamile Kalmam İçin Her Gece Tecavüze Uğruyordum

Eski Sevgilisiyle Plan Yapan Kadın Nişanlısını Kaçırıp Fidye İstedi

Müge Anlı'da Akıllara Durgunluk Veren Olay! 4 Yıl Baktığı Çocuk Başkasının Çıktı


YORUMLAR (200)
  • Bolu: ResmiNikahsız dünyaya getirilen cocuklar ve bu cocuklarin icler acisi halleri !!!bu işi yapan insanlar derhal tutuklanmali resmi nikahsız çocuk yapmak derhal yasaklanmalı yasağa uymayanlara cezalandırılmalı allah aşkına devlet bu ise bu el atsın bu durum cocuk istismarı cocuk cinayeti bunlar anne olamaz baba da olamaz çarpık ve keyfi ilişkiler düşünmeden alınan kararlar ??? Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • aynur guleker: bende bir kadin olarak şiddete karşıyım ama böyle arsızca hayasızca utanma da çıkıp bir erkeğe cocuk senden degil diyip tahrik etmek ne demek bir insan birinci kaza ikincisi hata üçüncüsü tercihidir kadin sığınma evine yerlestirilmi ama orda tabi elli iste gözü oynaşa olmadığı ici busuru bahane ve yalan söyliyerek yalan konusuyor bir düşünün sizin karşınızda boyle bir gelin çıksa ben nasil bir toplum olduk hayasiz ve ifetsiz farukgun yaptığı şiddet terbiyesiz kızın yaptığı ne kadin haklarimi Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
  • Seyyar: Yahu niye anlamak istemiyorsunuz . Kiz evli sokakta sokakta kimbilir ne olduda bu kız dışarı atıldı. Sahipsizlere sokakta neler olur sizlerde biliyorsunuzdur . Eleştiri yapmak daha kolayınıza geliyor . Arkadaşlarım önce çuvaldızı kendimize çevirelim . Agır cezalar verilmedikçe bunlar Çoook daha yaşarız . Ceza vermiyorlar girip çikıyorlar olay budur beyler bayanlar. Cevap Yaz 2 3 Yayından Kaldır
  • Seyyar: Müge hem işini Hemde sosyal yaraya parmak basıyor. Bügün için Televizyon programlarının en iyisi Benim ne anamdır nede babam doğrusunu söylemekte bize düşer . Tercrübeli iki Üniversete bitirmiş bir Gazetecidir seversiniz sevmezsiniz yani o kimse deyil işini gayette güzel yapıyor Allah sizleride firsat vermesin . Eleştiriyi yaparkende vurun abalıya oluyor. siz niçin Küçücük yaşta evlenmek çaizdir diyene bu tepkiyi vermiyorsunuz o cocuk çocukların evliliklerine isyan eden biri El insaf yah Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Kırmızı Halıda Frikik Veren Nebahat Çehre'den Sitem Dolu Açıklama Ünlü İş Adamının Kızı, Cinayete Kurban Gitti

Tuğba Ekinci'den, Altın Kelebek Ödülleri Törenine Mehmet Ali Erbil Tepkisi! 15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor!