Son Dakika Haberleri: Kuruyemişçi Kadının Yumruklandığı Anlar Güvenlik Kamerasında

Kuruyemişçi Kadının Yumruklandığı Anlar Güvenlik Kamerasında

4 ay önce

İzmir'in Konak ilçesinde kuruyemiş dükkanı işletmeciliği yapan 63 yaşındaki kadının bir müşteri tarafından darp edilme anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Hatay  Polis Merkezi Amirliğine başvuran 63 yaşındaki Hediye Kılbaş, Göztepe Mahallesi'nde işlettiği markete gece geç saatlerde gelen alkollü kişinin saldırına uğradığı iddiasıyla şikayetçi oldu.

Saldırganın daha önce de marketten alışveriş yaptığını söyleyen Kılbaş, polise verdiği ifadesinde, söz konusu kişinin kendilerine hakaret ettiğini, iş yeri çalışanı Utku Çelik'i ve kendisini darbederek yaraladığını, doktora giderek rapor aldığını, olaya çevredeki esnafın da şahit olduğunu belirtti.

SERBEST BIRAKILDI

Polis, şikayet üzerine "kasten yaralama ve hakaret" suçlamasıyla şüpheli S.Ş'yi gözaltına aldı. Şüpheli emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Aldığı darbeler nedeniyle sağ gözü şişen kadın ile çalışanın sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

DARP ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Kadının ve iş yeri çalışanının darbedildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, markete giren S.Ş'nin dışarıya çıkartılmaya çalışılması, dükkan önünde yaşanan tartışma ve geri dönen şüphelinin dükkan çalışanı ve Hediye Kılbaş'a yumruk attığı anlar yer alıyor.

İzmir'de 62 Yaşındaki Yaşlı Kadın Acımasızca Yumruklandı


Fikirtepe'de İşkence Evi! Ütüyle İşkence Gören İranlı Rehineler Operasyonla Kurtarıldı Dışişleri Bakanlığı'dan Dünyayı Geren Kuzey Kore'ye Tepki: Kınıyoruz
Hande Erçel'in Göğsüne Silikon Taktırıp Yaptığı Paylaşımı, En Çok Beğenilen Fotoğrafı Oldu