Son Dakika Haberleri: Kuruyemişçi Kadının Yumruklandığı Anlar Güvenlik Kamerasında

Kuruyemişçi Kadının Yumruklandığı Anlar Güvenlik Kamerasında

10 ay önce

İzmir'in Konak ilçesinde kuruyemiş dükkanı işletmeciliği yapan 63 yaşındaki kadının bir müşteri tarafından darp edilme anı güvenlik kameralarına yansıdı.

 Hatay Polis Merkezi Amirliğine başvuran 63 yaşındaki Hediye Kılbaş, Göztepe Mahallesi'nde işlettiği markete gece geç saatlerde gelen alkollü kişinin saldırına uğradığı iddiasıyla şikayetçi oldu.

Saldırganın daha önce de marketten alışveriş yaptığını söyleyen Kılbaş, polise verdiği ifadesinde, söz konusu kişinin kendilerine hakaret ettiğini, iş yeri çalışanı Utku Çelik'i ve kendisini darbederek yaraladığını, doktora giderek rapor aldığını, olaya çevredeki esnafın da şahit olduğunu belirtti.

SERBEST BIRAKILDI

Polis, şikayet üzerine "kasten yaralama ve hakaret" suçlamasıyla şüpheli S.Ş'yi gözaltına aldı. Şüpheli emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Aldığı darbeler nedeniyle sağ gözü şişen kadın ile çalışanın sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

DARP ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Kadının ve iş yeri çalışanının darbedildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, markete giren S.Ş'nin dışarıya çıkartılmaya çalışılması, dükkan önünde yaşanan tartışma ve geri dönen şüphelinin dükkan çalışanı ve Hediye Kılbaş'a yumruk attığı anlar yer alıyor.

İzmir'de 62 Yaşındaki Yaşlı Kadın Acımasızca YumruklandıYORUMLAR
Adnan Oktar Hakkında Şikayet Yağıyor, RTÜK İnternetten Yayın Yaptığı İçin Dokunamıyor ABD'den Bir Geri Adım Daha: Afrin Oeprasyonu İlişkileri Etkilemez!
Rusya'dan Afrin Operasyonunun Seyrini Değiştirecek Yalanlama: Askerlerimizi Çekmedik!