Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslarası Mücadele Günü - Son Dakika

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslarası Mücadele Günü

19.11.2020 16:25
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslarası Mücadele Günü, System.String[]

Van'da "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü"??????? etkinlikleri kapsamında muhtarlara yönelik seminer düzenlendi.

Van'da "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü"??????? etkinlikleri kapsamında muhtarlara yönelik seminer düzenlendi.

Van Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi, Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün organize ettiği seminere Edremit ilçesindeki muhtarlar katıldı.

Süphan Kültür Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen seminerde, toplumsal farkındalık, bilinç seviyesinin artırılması, cinsiyet eşitliği, fiziksel ve psikolojik şiddetin önlenmesi, kadına karşı şiddetle mücadele de etkin rol alınması ve KADES hakkında bilgiler verildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslarası Mücadele Günü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Biden'ın Dışişleri Bakanı adayı Blinken'den Türkiye açıklaması: Ankara'nın S-400 füze sistemini satın alması kabul edilemez ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Öldü diye morga kaldırılan işçi tekrar canlandı ama kurtarılamadı Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız