Son Dakika Haberleri: Kadının Kocasını Aldatma Gerekçesi Program Yorumcusunu Çıldırttı

Kadının Kocasını Aldatma Gerekçesi Program Yorumcusunu Çıldırttı

5 ay önce

'Hayatta Her Şey Var' programına bağlanan kadın izleyicinin "Beni aldattığını düşündüğüm için kocamı aldattım" şeklindeki itirafına sinirlenen program yorumcusu, "Sen en iyisi çalış. Durdukça aklın şeytanlıklara gidiyor" dedi.

Beyaz TV'de Nur Viral'ın sunuculuğunu yaptığı 'Hayatta Her Şey Var' programına bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir kadın, kocasını aldatma nedenini söyleyince Selin Karacehennem çılgına döndü.

"BENİ ALDATTIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM..."

Canlı yayına telefonla bağlanan kadın, 14 yaşında eşiyle sevgili olduğunu ve 16 yaşında ailesi onay vermemesine rağmen evlendiğini söyledi. Eşiyle şu anda 5 yıllık evli olduğunu ve çocuğu olmadığını belirten kadın şunları anlattı: "Kocam beni durmadan aldatıyor diye düşünüyordum. Artık o kadar inanmıştım ki buna ben eşimi aldattım bu sefer. Eşim askerdeyken, sadece telefonla bir konuşmam oldum. Eşime askerden geldiğinde anlattım ama yaşım küçük diye beni affetti. Fakat ilerleyen dönemlerde eşimin bana karşı davranışları değişti."

"SEN EN İYİSİ ÇALIŞ"

Kadın izleyicinin bu sözlerine sinirlenen program yorumcusu Selin Karacehennem "Sen en iyisi çalış. Durdukça aklın şeytanlıklara gidiyor" dedi.


YORUMLAR


Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Otelde Odasına Gizli Kamera Koyup Cinsel İlişki Görüntülerini Canlı Yayınladılar Traklar'a Ait 4 Bin Yıllık Kaya Anıtları Bulundu