Talihsiz kadının sokak ortasında bıçakla gasp edildiği anlar güvenlik kamerasında! - Son Dakika

Talihsiz kadının sokak ortasında bıçakla gasp edildiği anlar güvenlik kamerasında!

2 ay önce

Denizli'de genç bir kadın, bir banka ATM'sinden annesinin emekli maaşını çekip evine giderken bıçaklı gaspçıların hedefi oldu. Olay anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Denizli'de önünü kestikleri kadının çantasını, bıçakla tehdit ederek gasp eden 2 şahıs, polis tarafından gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

Edinilen bilgilere göre, olay Merkezefendi ilçesi İlbadı Mahallesi'nde meydana geldi. İsmi henüz öğrenilemeyen genç bir kadın, bir banka ATM'sinden annesinin emekli maaşını çekip evine giderken 292 Sokak üzerinde bir şahsın bıçaklı saldırısına uğradı. Kadını bıçakla tehdit eden şahıs yaklaşık 10 saniye sonra kadının elindeki çantayı gasp ederek kaçtı.

EKİPLER KISA SÜREDE YAKALADI

İhbar üzerine harekete geçen polis soruşturma kapsamında çantayı gasp eden şahıs ile ona yardım eden arkadaşını gözaltına aldı. Yakalanan zanlılar, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

GASP ANI KAMERADA

Öte yandan, kadının sokakta bıçakla gasp edilmesi güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. - DENİZLİ

Talihsiz kadının sokak ortasında bıçakla gasp edildiği anlar güvenlik kamerasında!

YORUMLAR


Son Dakika

'Evde Kal' uyarılarının dikkate alınmadığı Sivas'ta cadde ve sokaklar dolup taştı
Koronavirüsün nasıl bu kadar bulaşıcı olduğunun şifresi çözüldü İBB, yardım kampanyasının hesabına konulan blokeyi kaldırmak için mahkemeye başvurdu