Kadınlar çocuklar için örgü bebek yapıyor - Son Dakika

Kadınlar çocuklar için örgü bebek yapıyor

04.12.2019 14:26
Kadınlar çocuklar için örgü bebek yapıyor, System.String[]

Muş'un Bulanık ilçesindeki Aile Destek Merkezinde eğitim gören kadın kursiyerler, ihtiyaç sahibi çocuklar için örgü bebekler yapıyor.

Muş'un Bulanık ilçesindeki Aile Destek Merkezinde eğitim gören kadın kursiyerler, ihtiyaç sahibi çocuklar için örgü bebekler yapıyor.

Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına bağlı merkezdeki kurslara katılan kadınlar, düzenlenen etkinliklerle hem meslek öğreniyor hem de eğlenceli zaman geçiriyor.

Merkezde sosyal sorumluluk projelerine de katılan kadınlar, haftanın belirli günlerinde bir araya gelerek çocuklar için örgü bebekler üretiyor.

Bebekler, ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılıyor.

Aile Destek Eğitim Merkezi Koordinatörü Özlem Bayramoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, kursiyerlerin çalışmayı gönüllü olarak yürütüğünü söyledi.

Haftanın iki günü bütün kursiyerlerle ihtiyaç sahibi çocuklar için örgü bebek yaptıklarını belirten Baramoğlu, bebekleri önceden tespit ettikleri ailelere ve hastane ziyaretlerinde çocuklara hediye ettiklerini aktardı.

Kuaförlük kursu için merkeze gelen Gülşah Doğan, "Derslerimiz bittikten sonra kimsesiz çocuklar yararına bez bebek yapıyoruz. Bu işi gönüllü olarak yapıyoruz.

Kadınlar çocuklar için örgü bebek yapıyor

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kadınlar çocuklar için örgü bebek yapıyor - Son Dakika


Son Dakika

85 yaşındaki adam hafriyat kamyonunun altında sürüklenerek hayatını kaybetti Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Ticaret Bakanlığı, esnafa yönelik yeni destek paketi için çalışma başlattı Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Son Dakika: Türkiye'de 23 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 153 kişi vefat etti, 6713 yeni vaka tespit edildi İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı