Yeşim Salkım'a küfür eden Murat Övüç'e ilk destek Tuğba Ekinci'den geldi - Son Dakika

Yeşim Salkım'a küfür eden Murat Övüç'e ilk destek Tuğba Ekinci'den geldi

Tuğba Ekinci, kadınlar hakkında söylediği sözlerden dolayı ve Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür ettiği için tepki çeken fenomen Murat Övüç'e destek oldu.

DJ ve sosyal medya fenomeni Murat Övüç, Pınar Gültekin cinayetinin ardından ortaya çıkan eski bir videosunda kadınlar hakkında söyledikleriyle de tepki çekmişti. Bu olay konuşulurken Övüç bu sefer de arasının iyi olmadığı Yeşim Salkım'a sahnede küfür etti. Kısa sürede tepkilerin odağında olan Övüç'e ilk destek Tuğba Ekinci'den geldi.

DARBE ÜSTÜNE DARBE

Kadınlar hakkında söylediği sözlerden dolayı eleştirilen Murat Övüç, önceki gün Bodrum'da kadınlar tarafından yapılan eylemden kovuldu. Övüç'ün gündem olan olaylarının ardından Hande Yener, İzel, Nilüfer ve Ebru Gündeş gibi ünlü isimlere şarkılarını veren Altan Çetin ile Yazdığım, Hadi Hadi ve Çalkala gibi şarkıların sahibi Aslızen, Murat Övüç'e şarkılarını söylemeyi yasakladıklarını açıkladı.

İLK DESTEK TUĞBA'DAN GELDİ

Herkesin sert bir dille eleştirdiği fenomene ilk destek şarkıcı Tuğba Ekinci'den geldi. Övüç ile olan fotoğrafını paylaşan Ekinci, "O bizim neşemiz çok üzülüyor. Sapıkları ve kötü insanları savunacağını nasıl anlarsınız. Normal kadın erkek ilişkisi için söyledikleriyle ne alakası var, kadına şiddette bulunan aciz insanlarla. Çok üzülüyor ve ağlıyor" notunu yazdı.

Kadınlar hakkındaki söylemleriyle tepki çeken Murat Övüç'e ilk destek Tuğba Ekinci'den geldi

KADINLARIN EYLEMİNDE KOVULDU

Önceki gün Bodrum'da İstanbul Sözleşmesi için oturma eylemine girmeye çalışan Övüç, burada da tepkiyle karşılaşmış ve kadınlar tarafından alandan kovulmuştu. Maruz kaldığı duruma isyan eden Övüç ise bir kadınla tartışarak "Cahil" demişti.

Kadınlar hakkındaki söylemleriyle tepki çeken Murat Övüç'e ilk destek Tuğba Ekinci'den geldi
Yeşim Salkım'a küfür eden Murat Övüç'e ilk destek Tuğba Ekinci'den geldi

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2020 09:14

Son Dakika Magazin Yeşim Salkım'a küfür eden Murat Övüç'e ilk destek Tuğba Ekinci'den geldi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (30)
  • Mutat: Allah aşkına bu insan müsveddesi nereden çıktı böyle bunlar nasıl ahlaksız nasıl insanlar toplumun gençleri çocukları etkileyen terbiyesiz ortalıkta nasıl geziyolar ya yazıklar olsun bu zihniyete yazıklar olsun bunlar insan değil Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • korkut kucukozkan: ne ıcerdıgını okumadan a kadını koruyor deyıp ıstanbul sozlesmesını destekleyen cahıl kesım var.senın aıle yapını parcalıyor bu sozlesme.sen 15 sene baktıgın dogurdugun cocuga bagırıcan yerı gelecek bır tokkat atıcan o gıdıp sıkayet edeek sen hapıs yatıcan.ama benı evlendır dıye sana gelecek ne guzel dunya.bu sozlesme ıle 18 oldumu kapı dısarı herkez yoluna Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sosyal medyadan intihar edeceğini paylaşan genç, kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi Fenerbahçe, Nazım Sangare ile 4 yıllık sözleşme imzaladı Japon uzmanlar, plastik siperliklerle ilgili tartışmalara son noktayı koydu: Koronavirüse karşı etkisiz Vatandaşın her kuruşuna göz diken dolandırıcıların "mesaj" oyunu akıllara durgunluk veriyor Koronaya yenik düşen Şehri ebenin cenazesi, hastaneden meslektaşlarının gözü önünde çıkartıldı TRT, maaş tartışmalarına son noktayı koydu: Ersin Düzen'e aylık 27.500 TL ödüyoruz Mansur Yavaş, yaptığı köprü ve alt geçidin maliyetini astığı pankartlarla Başkentlilere duyurdu Eski Survivor yarışmacıları Murat Ceylan ve Damla Can baş başa görüntülendi