Kadınlar tuvaletine giren davetsiz misafir, büyük paniğe neden oldu - Son Dakika

Kadınlar tuvaletine giren davetsiz misafir, büyük paniğe neden oldu

09.09.2019 14:05

ABD'nin Kanada sınırındaki eyaleti Montana'da bir restoranın kadınlar tuvaletine giren yavru ayı, büyük panik yaşanmasına sebep oldu.

Birçok misafirin akşam yemeği için buluştuğu otel restoranında kadınlar tuvaletine gidenler çığlık atarak geri geldi. Bir anda oteldeki herkes kadınlar tuvaletine koştu, ellerinde sopalar vardı.

BOYLU BOYUNCA UZANIYORDU

Olay, ABD'nin Kanada sınırındaki eyaleti Montana'da, Buck's T-4 Lodge ve Restaurant adlı mekanda yaşandı. Kadınlar tuvaletine giren sürpriz ziyaretçi, bir bebek ayıdan başkası değildi. Lavabonun üzerinde boylu boyunca uyuyordu.

GÜRÜLTÜLERE ALDIRIŞ ETMEDİ

Hemen vahşi yaşam yetkililerine haber verildi, görevlilerin gelmesi beklenirken restorandakiler gürültü çıkarıldı. Ancak bebek ayı şekerleme yapmaya devam etti.

MEKANIN SAHİBİ KONUŞTU

CNN'ne konuşan mekanın sahibi David O'Connor, "Lobiden gürültüler duyduk, bir pencereden otele giren ayı lobiden geçerek kadınlar tuvaletine yöneldi" diyor: "Tuvaletten geri çıkması imkansızdı. Çünkü pencereler yüksekti. Buna rağmen orada oldukça rahat görünüyordu. İçeride biraz vakit geçirdi ve sonra da uykuya daldı."

İĞNEYLE UYUŞTURULDU

Olay yerine ulaşan vahşi yaşam yetkilileri, bebek ayıyı iğneyle uyuşturdu. Kısa bir süre beklendikten sonra davetsiz misafir güvenli bir şekilde dışarı çıkarıldı.

Kadınlar tuvaletine giren davetsiz misafir, büyük paniğe neden oldu

Son Dakika Dünya Kadınlar tuvaletine giren davetsiz misafir, büyük paniğe neden oldu - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

İngiliz şirket, Antalya'da doğa harikası yarımadaya villa dikti MasterChef'te büyük gerginlik! Mehmet Şef, yemeğini tadıma çıkarmayan Barbaros'u azarladı Ermenistan işgalinden kurtarılan Fuzuli'de 27 yıl sonra ezan okundu Çukur'da Çağatay Erdenet sürprizi! Nejat İşler, diziye geri döndü Şeyma Subaşı, vücudunu yağladığı anları paylaştı Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı