Kadınların Mutlaka Öğrenmesi Gereken 6 Şey - Son Dakika

Kadınların Mutlaka Öğrenmesi Gereken 6 Şey

19.12.2017 11:45
Kadınların Mutlaka Öğrenmesi Gereken 6 Şey, System.String[]

Her kadın hayatın her anına hazırlıklı olmalı ve her şeyi kendi başına halledebilmeli. İşte kadınların mutlaka öğrenmesi gereken 6 şey

Akü doldurmak ve yağ değiştirmek

Bütün bunları yapmak aslında insanların büyüttüğü kadar zor değil. Üstelik bunları öğrenerek  büyük bir tasarruf sağlayarak o hep istediğiniz ayakkabıları da alabilirsiniz.

Zararlı bir ilişkiyi bitirmek

İlişkilerde manipülasyon en çok kaçınılması gereken şeydir. Eğer sevilinizin duygularınızı sömürdüğünüzü düşünüyorsanız, o ilişkiyi derhal bitirin. Özgüveninizin yerle bir olmasına izin vermeyin.

Yumruk atmak

Ellerinizi yumruk yapın ve baş parmağınızı diğer parmaklarınızın üzerine getirin. Parmaklarınız eklem yerlerinden geride olsun ama bükülmemesine dikkat edin. Ellerinizi tüm kaslarınızla ve sinirlerinizle sıkın. Güçlü bir yumruğun sırrı, gücünüzü omzunuzdan almaktır.

Orgazm olabilmek için partnerinize yardım edin

Bu hiç gurur kırıcı ya da mod düşürücü bir şey değil. Hatta ona komut veriyor olmanız partneriniz için de tahrik edici olabilir.

5 dakika içinde duş almak

Önemli bölgeleri hızlıca yıkayın. Hatta zamanınızı doğru kullanırsanız bu beş dakika belki bacaklarınızdaki tüylerden kurtulmayı bile kapsayabilir.

Yakışıklı bir adama birlikte bir yemek teklif edin

Kendinize güvenin. İletişim kurun. ve asla birlikte olamayacağınızı düşündüğünüz birini akşam yemeğine davet edin.

Kadınların Mutlaka Öğrenmesi Gereken 6 Şey

Kaynak: Pembenar

Son Dakika Kadın Kadınların Mutlaka Öğrenmesi Gereken 6 Şey - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı