Son Dakika Haberleri: Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'ün Doğum Gününe Özel "Anlamlı" Paylaşım

Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'ün Doğum Gününe Özel "Anlamlı" Paylaşım

30 gün önce

Ünlüler dünyasının parmakla gözterilen çiftlerinden olan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'den bir romantik paylaşım daha geldi. Neslihan Ataügül'ün 26'ıncı yaş gününe özel eşi Kadir Doğulu, duygusal bir paylaşım yaptı.

Oyuncu Neslihan Atagül 26 yaşına bastı. Kadir Doğulu, eşinin doğum gününü Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla kutladı. Kadir Doğulu instagram hesabından eşi Neslihan Atagül'le fotoğrafının altına "Artık en güzeli 26... ve bilmelisin ki seninle güzel her anı... iyi ki doğdun hayatımın anlamı" diyerek duygusal bir not düştü.

İşte Kadir Doğulu'nun aşk dolu paylaşımı;

EVLENDİKLERİ ANDAN İTİBAREN ÇOK KONUŞULANLAR ARASINDA

Kadir Doğulu Naslihan Atagül çifti görkemli bir törenle dünya evine girmişti. Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, gelini Okmeydanı'ndaki annesinin evinden davullu-zurnalı törenle çıkarmıştı. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün düğün fotoğrafları da sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini almıştı.


YORUMLAR


Mısır Hasadı Yapan Çiftçinin Biçerdöveri, 8 Metrelik Obruğa Saplandı Son Dakika! ABD'li Şirketlerle Yaptığı Görüşme Sonrası Erdoğan'dan İlk Açıklama: Gerekli Adımları Atacağız

Trabzonlu Kim Kardashian, Cesur Paylaşımlarıyla Takipçilerinin Aklını Başından Aldı