Kadir Has Stadı, U-20 Dünya Kupası'na Hazır - Son Dakika

Kadir Has Stadı, U-20 Dünya Kupası'na Hazır

06.01.2012 15:28
Kadir Has Stadı, U-20 Dünya Kupası'na Hazır, System.String[]

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı'nın, 2013 yılında düzenlenecek U-20 Dünya Kupası için hazır hale geldiği bildirildi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı'nın, 2013 yılında düzenlenecek U-20 Dünya Kupası için hazır hale geldiği bildirildi.

Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, FIFA heyeti, Türkiye'de yapılacak organizasyon için statta yaptığı inceleme sonucunda olumlu rapor verdi.

Inaki Alvarez başkanlığında 15 kişiden oluşan FIFA Organizasyon Komitesi'nce, 30 Kasım 2011'de stattaki teknik gezi ve incelemenin ardından hazırlanan sonuç raporunda, organizasyona en hazır tesisin Kadir Has Stadı olduğu ve herhangi bir düzeltici işleme gerek olmadığı belirtildi.

Türkiye Futbol Federasyonu, bu raporla birlikte Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne bir teşekkür yazısı da gönderdi.

- KAYSERİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kadir Has Stadı, U-20 Dünya Kupası'na Hazır - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kadro dışı kalan Mesut Özil isyan etti: Adalet için sesimi yükselteceğim Rus medyası Türk SİHA'larını konuşuyor: Rusya SİHA savaşına hazır değil Grip aşısı olacaklar dikkat! Aşı olmadan önce yeterince uyumamak, aşının etkisini azaltabilir Eski HDP'li milletvekili Demir Çelik'in gri kategoride aranan terörist oğlu yakalandı Akılalmaz plan! İlişkilerini başkalarına anlatan eski sevgilisini günlük kiralık eve çağırıp öldürmüş Depreme canlı yayında yakalanan İzlanda Başbakanı büyük korku yaşadı Çoklu organ yetmezliğiyle savaşan Hakan Taşıyan'dan müjdeli haber geldi Azerbaycan'ın ağır darbe vurduğu Ermeni ordusunda moraller yerle bir! Basın toplantısına terlikle katıldı