Kadir Has Üniversitesi Kristal Elma'da Ödülleri Topladı - Son Dakika

Kadir Has Üniversitesi Kristal Elma'da Ödülleri Topladı

11.10.2017 14:20
Kadir Has Üniversitesi Kristal Elma'da Ödülleri Topladı, System.String[]

5 ve 6 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Kristal Elma Festivali'ne Kadir Has Üniversitesi mezun ve öğrencileri damga vurdu.

Kristal Elma Festivali'nde Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü öğretim görevlisi, öğrenci ve mezunları toplam 33 ödül kazandı.

Henüz ikinci sınıf öğrencisiyken A Awards'ta birincilik ödülüne layık görülen Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü üçüncü sınıf öğrencisi Kaan Güler, ödül töreninden 1 Kristal ve 1 Gümüş Elma ile döndü. 2017 mezunu Senem Dalgıç ise 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 3 elma kazandı. Yine 2017 mezunlarından Can Özaydınlı 1 Kristal, 1 de Bronz Elma kazandı.

Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü Öğretim Görevlisi Arda Erdik 4 Kristal, 9 Gümüş ve 13 Bronz olmak üzere toplamda 26 elma kazanarak Kristal Elma Festivali'ne damga vurdu.

Kadir Has Üniversitesi Kristal Elma'da Ödülleri Topladı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kadir Has Üniversitesi Kristal Elma'da Ödülleri Topladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sisal Şans, 'Numaralar fısıldandı' iddiasını rapor ile yalanladı Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı