Son Dakika Haberleri: "Keşke Yunan Galip Gelseydi" Diyen Kadir Mısıroğlu, Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

"Keşke Yunan Galip Gelseydi" Diyen Kadir Mısıroğlu, Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

3 gün önce

Bir süredir şeker hastalığı nedeniyle tedavi gören Kadir Mısıroğlu, yoğun bakıma alındı. Mısıroğlu'nun rahatsızlığının yeniden nüksettiği ve tedavi için hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.

Açıklamarıyla birçok kesim tarafından eleştirilen Kadir Mısıroğlu, yoğun bakıma kaldırıldı.

"DUA BEKLİYORUZ İNŞALLAH"

Kadir Mısıroğlu'nun manevi torunu Nurullah Mısıroğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Kadir Mısıroğlu için sevenlerinden dua istedi. Kadir Mısıroğlu'nun torunu paylaşımında, "Kıymetli Üstad Kadir Mısıroğlu takipçileri, Üstadımız şuan "Yoğun Bakım"da, bütün muhibbândan duâ bekliyoruz inşaallah. Kıymetli Dostlar, bu ilânı yayalım mı diye sual edenler olmuş. Tabi ki yayabilirsiniz. Dua ordumuz ne kadar çok olursa o kadar iyi, inşaallah." ifadelerini kullandı.

"KEŞKE YUNAN GALİP GELSEYDİ" DEMİŞTİ

Kurtuluş Savaşı ile ilgili olarak sarf ettiği "Keşke Yunan galip gelseydi" ifadeleriyle tepki çeken kısa süre önce de "Türkçüler, Ziya Gökalp'i adam zanneder, bir Yahudi'nin sistemini Türkiye'ye adapte etmiştir" sözleriyle gündeme gelmişti. Diyanet İşleri Bakanı Ali Erbaş'ın Kadir Mısıroğlu'na üniforması üzerindeyken gerçekleştirdiği ziyaret de uzun süre gündemde kalmıştı.

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 11:07 

YORUMLAR (287)
  • Ah latife hanımın hatıratları: Erkekseniz açın hatıratları görün atanızın donunu hangi ülkeler biliyor rengini. 1881 kamal yazan kliseler ve selanikten çıkan bir ajan ingiliz adına dünyayı bağladı. israil bile seviyor sizi o kadar masonsunuz. . . Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır gerçek: sen zaten osmanlı torunu olamazsın ki sen olsan olsan afridita yunan mitolojisi ve ingiliz kızıl dereli torunu olabilirsin 0 0 Yayından Kaldır Realist: Ben onu bunu bilmem. Harem denen rezalet in ne oldugu belli, padisah analarinin ne olduguda ortada. Iyi ki osmanli torunu filan degilim. Benim icin onemli olan da bu. Cocugunu bogdurtan, babasini zehirliyen, anasini katleden, escinsellik, icki alemleri, fuhus. Say say bitemez. Elinden tesbih kucagindan oglani eksik etmiycen filan.... Osmanliymis. Rezaletin daniskasi. 0 1 Yayından Kaldır atlılar: realist osmanlıda peydahlama yok! Laik düzeninizde etrafındaki adamların karılarını içkili balo yapıp dans edip kollarına girip senin gibi kalıntıları dünyaya getirme var. Kİniniz arttıkça sonunuz yaklaşıyor. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Bir Zamanlar Çukurova'ya Damga Vuran Samanlık Sahnesi Şov Yıldızı Kim Kardashian, Takipçilerine Yatak Odasına Kurdurduğu Düzeneği Gösterdi Ünlü Oyuncu Bradley Welsh, Kurşunlanarak Öldürüldü Şeyma Subaşı, Yatak Pozuyla Sevgilisini Heyecanlandırdı!