Son Dakika Haberleri: Kadirli Ak Gençlik'ten Van'a Gıda Yardımı

Kadirli Ak Gençlik'ten Van'a Gıda Yardımı

7 yıl önce

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde AK Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, Van'daki depremzedelere 2 ton gıda yardımında bulundu.

Kadirli Ak Gençlik'ten Van'a Gıda Yardımı, System.String[]
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde AK Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, Van'daki depremzedelere 2 ton gıda yardımında bulundu.

Van depreminde evleri zarar gören depremzedelere gıda yardımında bulunmak için başlattıkları ve 2 gün süren kampanya sonucu depremzedeler için yaklaşık 2 ton gıda yardımı topladıklarını söyleyen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Çatal, "Van'daki depremzedelerin yaralarını sarmak ve onların yanında olduğumuzu hissettirmek adına başlattığımız kampanya sonucu 2 ton gıda yardımı topladık. Soğuk kış şartları altında hayatlarını sürdüren depremzede kardeşlerimizin yaralarını sarmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Kardeşlerimize önceki aylarda Battaniye ve Soba gibi yardımlarımızı ulaştırmıştık, şimdi de hayırsever vatandaşlarımızın da katkılarıyla topladığımız gıda yardımını onlara gönderiyoruz." dedi.

Ferhat Çatal, kampanyaya desteklerini esirgemeyen Şenmar, Yasdıoğlu Metro Market, Sungurlar ve Numanoğlu Market'e teşekkür etti.Fuhuş İçin Buluştuğu Şahısları Elektro Şokla Gasp Eden Kadın Yakalandı Bahçeli'den Milyonları İlgilendiren Dolar Tavsiyesi: Türk Lirasına Çevrilsin

Acıbadem Sigorta, İngiliz Sigorta Devi Bupa'ya Satıldı