Kadirli Belediyesi'nden Yağmur Suyu Taliye Çalışması - Son Dakika

Kadirli Belediyesi'nden Yağmur Suyu Taliye Çalışması

19.01.2012 11:40
Kadirli Belediyesi'nden Yağmur Suyu Taliye Çalışması, System.String[]

Kadirli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yağmur suyu tahliye kanallarında temizleme çalışması yapıldığı bildirildi.

Kadirli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yağmur suyu tahliye kanallarında temizleme çalışması yapıldığı bildirildi.

Belediye Başkanı Ömer Tarhan, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde yağışlar ve inşaatlardaki kumların yağmur suyu ile birlikte kanallarının tıkanmasına neden olduğunu kaydetti.

Tarhan, bir süreden beri süren yağışa karşı aldıkları tedbirlerin faydasını gördüklerine dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"İlçemizde bol yağışlı bir kış mevsimi geçiriyoruz. Yoğun yağmur yağmasına rağmen, aldığımız tedbirlerle ilçe merkezinde ve mahallelerimizde yağmur suyu ve sel baskını sıkıntısı yaşamadık. Yağışların ara vermesiyle, yağmur suyu ve sel tahliye kanallarında ve dinlenme havuzlarında özel vakumlu araçlarla temizlik yapıyoruz. Sokaklara inşaat yapımı için dökülen kum, toprak ve bunlara benzer maddeler, rögarlar çevresine bırakılan atıklar, tahliye kanallarında tıkanmalara sebep oluyor. Hemşehrilerimizin bu konuda hassas davranmalarını bekliyoruz. Kadirli hepimizin kadirli için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz."

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kadirli Belediyesi'nden Yağmur Suyu Taliye Çalışması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Son Dakika: Türkiye'de 28 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 77 kişi vefat etti, 2305 yeni vaka tespit edildi Almanya, vaka artışı nedeniyle Türkiye'nin tamamını riskli bölge ilan etti Fransız milletvekili Reitzer'den Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarını işgaline tepki Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı