Kadirli'de "Dünya Yürüyüş Günü" etkinliği - Son Dakika

Kadirli'de "Dünya Yürüyüş Günü" etkinliği

03.10.2019 16:39
Kadirli'de

Kadirli Sağlık Müdürlüğü tarafından 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü etkinlikleri kapsamında, "Sağlık için hareket et" sloganıyla yürüyüş düzenlendi.

Kadirli Sağlık Müdürlüğü tarafından 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü etkinlikleri kapsamında, "Sağlık için hareket et" sloganıyla yürüyüş düzenlendi.

Kaymakam Ahmet Arık, Belediye Başkan Vekili Yakup Kocabaş, İlçe Sağlık Müdürü Ayşe Bozkurt, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Samaraz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve öğrenciler, Hükümet Konağı bahçesinde biraraya gelerek, Hüseyin Kabasakal Parkına kadar yürüdü.

Kaymakam Arık, burada yaptığı konuşmada, sağlıklı yaşam için sporun önemli olduğunu kaydetti.

Etkinlik sonunda, katılanların ve kan ve tansiyon ölçümleri yapıldı, spor ve yürüyüşün faydalarıyla ilgili bilgilendirme stantları açıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kadirli'de 'Dünya Yürüyüş Günü' etkinliği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Tramvay durağına izinsiz giren genç, kendisini uyaran güvenlik görevlisini bıçakladı! O anlar kamerada