Kadirli'de Eğitimcilerden Tanışma Toplantısı - Son Dakika

Kadirli'de Eğitimcilerden Tanışma Toplantısı

18.02.2012 16:40
Kadirli'de Eğitimcilerden Tanışma Toplantısı, System.String[]

Kadirli Eğitim Gönüllüleri Derneği, ilçedeki okullarda görev yapan beden eğitimi Öğretmenleri ile tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenledi.

Kadirli Eğitim Gönüllüleri Derneği, ilçedeki okullarda görev yapan beden eğitimi Öğretmenleri ile tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenledi.

Kadirli Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Osman Ziyan, dernek olarak Kadirli'de eğitime her zaman destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

Ziyan, Kadirli'de eğitim çıtasının yüksekte tutulmasında emeği geçen tüm eğitimcileri kutlayarak, "Dernek olarak bu tür toplantılarımızı ileride sürdürmek istiyoruz. İlçemizde görev yapan Beden eğitimi öğretmenlerimizin davetimize katılmasından dolayı memnun olduk. Çalışmalarında başarılar diliyoruz. Kadirli'de eğitim alanında her zaman taşın altına elimizi koyarız" dedi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sabit Aksoy ise Dernek yönetimini başarılı çalışmalarından dolayı kutlayarak, eğitim öğretimin yanında sportif başarılarda emeği geçen beden eğitimi öğretmenlerine teşekkür etti.

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kadirli'de Eğitimcilerden Tanışma Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım