Son Dakika Haberleri: Kadirli'de Kömür Yardımı

Kadirli'de Kömür Yardımı

8 yıl önce

Kadirli Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara kömür yardımı yapıldığı bildirildi.

Kadirli'de Kömür Yardımı, System.String[]

Kadirli Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara kömür yardımı yapıldığı bildirildi.


Belediye Basın Bürosundan yapılan açıklamada, belediye bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere kömür dağıtımında bulunulduğu belirtildi.


Belediye Başkanı Ömer Tarhan, sosyal belediyecilik gereği ağır kış şartları nedeniyle kömür yardımı yaptıklarını ifade ederek, şunları kaydetti:


"İlçemizde ısınma problemini çözecek maddi imkanı olmayan ve hiçbir sosyal güvencesi olmayan vatandaşlarımıza odun ve kömür dağıtımı yapıyoruz. Bu soğuk kış şartlarında vatandaşlarımızın yuvalarına bir nebze sıcaklık sağlayabilmek bizim en büyük sevinç kaynağımız. İlçemizin ve Kadirli halkının tüm sorunlarına belediye olarak çözüm üretmeye devam edeceğiz."


Tarhan, kuran ve çeşitli dallarda hizmet veren meslek edindirme kurslarının ısınma problemlerinin de başvuruda bulunulması halinde çözüleceğini kaydetti.


- OSMANİYE

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:19 Kaynak: AA"Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy verirsiniz?" anketinde Erdoğan ipi göğüsledi
Tartıştığı eski sevgilisini ve arkadaşını öldüren zanlının söylediği kan dondurucu ifadeler ortaya çıktı Yaşlı adam, kız çocuğuna istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı