Kadirli'de muhtarlar ve güvenlik toplantısı - Son Dakika

Kadirli'de muhtarlar ve güvenlik toplantısı

01.07.2019 16:28
Kadirli'de muhtarlar ve güvenlik toplantısı, System.String[]

Kadirli'de, Kaymakamlık tarafından temmuz ayı muhtarlar ve güvenlik toplantısı düzenlendi.

Kadirli'de, Kaymakamlık tarafından temmuz ayı muhtarlar ve güvenlik toplantısı düzenlendi.

Osmaniye Vali Yardımcısı ve Kadirli Kaymakam Vekili Metin Esen başkanlığında Devlet Bahçeli Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda, güvenlik, çevre kirliliği, sağlık ve yolla ilgili konular görüşüldü.

Muhtarlar, daire müdürleri ve vatandaşların taleplerinin dinlendiği toplantıda, soruların giderilmesi için yapılması gerekenler kararlaştırıldı.

Haziran ayında görüşülen konuların değerlendirilmesi, mahalle ve köy muhtarlarının sorunlarını anlatması, çözüm önerileri ve diğer konuların görüşülmesiyle toplantı sona erdi.

Toplantıya, Belediye Başkanı Ömer Tarhan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Avcı, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Uzay, kamu kurum müdürleri, muhtarlar, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kadirli'de muhtarlar ve güvenlik toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Platonik aşık olduğu Şeyma öğretmen ile kardeşini öldüren katil, 2 kez müebbet hapse çarptırıldı "Süt banyosu" görüntülerine ilişkin yargılanan iki sanığın 15'er yıla kadar hapsi istendi Beşiktaş'ta başörtülü öğretmeni darbeden saldırgana 2 bin TL para cezası kesildi Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Cani adam, 17 yaşındaki sevgilisini öldürüp başını annesinin bahçesine attı Denize atlayan vatandaşın geride bıraktığı mektup yürek dağladı: Çocuklara sahip çıkın Döner fabrikasındaki skandala Bakanlık el atınca videoda kahkahalar atan şahsın suratı asıldı