Kadirli'de şiddetli yağmur su taşkınlarına neden oldu - Son Dakika

Kadirli'de şiddetli yağmur su taşkınlarına neden oldu

23.05.2022 21:06

Kadirli'de şiddetli yağmur su taşkınlarına neden olduSumbas yolu üzerinde yarım metreye varan su birikintisi oluştu.

Kadirli'de şiddetli yağmur su taşkınlarına neden oldu

OSMANİYE Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde akşam üzeri saatlerinde başlayan ve aralıksız devam eden şiddetli yağmur hayatı olumsuz etkilerken cadde ve sokaklarda su taşkınları yaşandı. Kadirli ilçesinde akşamüzeri saatlerinde aniden bastıran ve aralıksız devam eden sağanak yağmur hayatı olumsuz etkilerken cadde ve sokaklar yağmur suyu ile doldu, bazı işyerlerini su bastı. Yağmur sularının biriktiği Cemalpaşa mahallesi adliye civarında Kadirli- Sumbas yolu üzerinde yarım metreye varan su birikintisi oluştu. Biriken yağmur suyundan dolayı Kadirli-Sumbas yolu trafiğe kapandı. Öte yandan şehir merkezinde bulunan Kamil Kara Bulvarı ve Osmaniye yolu üzerinde de yağmur suyu birikintisi araç sürücülerine zor anlar yaşattı. Kadirli Belediyesi ekipleri su taşkınlarının yaşandığı bölgelerde çalışma başlattı.

YORUMLAR
500
Osmaniye'de bağ, bahçe ve tarladan hırsızlık yapan zanlı yakalandı Osmaniye'de bağ, bahçe ve tarladan hırsızlık yapan zanlı yakalandı Osmaniye'de hapis cezasıyla aranan hükümlü yakalandı Osmaniye'de hapis cezasıyla aranan hükümlü yakalandı Şehrin gürültüsünden kaçıp köyüne yerleşti, yaptığı 3 boyutlu resimler Avrupa ülkelerinin gözdesi oldu Şehrin gürültüsünden kaçıp köyüne yerleşti, yaptığı 3 boyutlu resimler Avrupa ülkelerinin gözdesi oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kadirli'de şiddetli yağmur su taşkınlarına neden oldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement