Kadirli'de "Zehra Gelin" Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi - Son Dakika

Kadirli'de "Zehra Gelin" Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi

19.01.2012 11:40
Kadirli'de

Kadirli Belediyesi tarafından öğrencilere ve büyüklere yönelik ücretsiz olarak "Zehra Gelin" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Kadirli Belediyesi tarafından öğrencilere ve büyüklere yönelik ücretsiz olarak "Zehra Gelin" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen, yönetmenliğini Rabia Aksin'in yaptığı Kurtuluş Savaşından bölümler anlatan "Zehra Gelin" adlı tiyatro oyunu, Belediye Çocuk ve Tiyatro salonunda sahnelendi.

Öğrencilere ve misafirlere 3 seans olarak düzenlenen tiyatro oyunu esnasında, duygusal anların yaşandığı görüldü.

Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Kadirli Belediyesi olarak her türlü hizmeti vermeye çalıştıklarını belirterek, sosyal belediyeciliğin gereği olarak tiyatro ve sirk gibi etkinliklere de önem verdiklerini söyledi.

Tiyatro gösterisini çok beğendiklerini ifade eden öğrenciler ve büyükler ise Belediye Başkanı Ömer Tarhan'a teşekkür ederek, Kadirli'ye sinema ve kültür merkezi kazandırmasını istedi.

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kadirli'de 'Zehra Gelin' Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, paramotorla Münbiç'ten Amanoslar'a gelmiş Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapık, gözaltına alındı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi