Kafes üstünde kanlı kapışma! Peygamber devesi, fareyi tek hamlede yuttu - Son Dakika

Kafes üstünde kanlı kapışma! Peygamber devesi, fareyi tek hamlede yuttu

18.09.2021 20:01

Güçlü çenesiyle bilinen Peygamber devesinin, kafesin üzerinde fareyi alt etmesi kameralara yansıdı. Kanlı kapışmada rakibine fırsat tanımayan Peygamber devesi, yaptığı tek hamle sonrasında fareyi midesine indirdi.

Peygamber Devesi veya Mantid adıyla anılan böceğin, beyaz fareyi midesine indirdiği anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Sosyal medyada da çok kez paylaşılan video, tıklanma rekoru kırdı.

TEK HAMLEDE AVINI YAKALADI

Güçlü çenesiyle bilinen Peygamber Devesi, bir süre rakibini tarttıktan sonra hamlesini yapıyor ve fareyi boynundan tutarak yere seriyor. Daha sonra üstünlüğün tadını çıkaran Peygamber Devesi, dakikalar içerisinde rakibini midesine indiriyor.

PEYGAMBER DEVESİ NEREDE YAŞAR?

Peygamber Devesi veya Mantid... Mantodea alttakımında yer alan ve hamam böcekleriyle birlikte Dictyoptera takımını oluşturan yaklaşık 1.800 böcek türünün ortak adıdır. Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan, başka böcekler üzerinden beslenen böcek türlerinden oluşan bir familyadır.

Kafes üstünde kanlı kapışma! Peygamber devesi, fareyi tek hamlede yuttu

Son Dakika Yaşam Kafes üstünde kanlı kapışma! Peygamber devesi, fareyi tek hamlede yuttu - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Aslan, Avrupa'da tur kapısını araladı! Galatasaray, Rusya deplasmanında Lokomotiv Moskova'yı 1-0 mağlup etti 23:48 Aslan, Avrupa'da tur kapısını araladı! Galatasaray, Rusya deplasmanında Lokomotiv Moskova'yı 1-0 mağlup etti Son Dakika: Trabzonspor maçında yaşananların faturası çok ağır oldu! PFDK, Fenerbahçe'ye ceza yağdırdı 23:03 Son Dakika: Trabzonspor maçında yaşananların faturası çok ağır oldu! PFDK, Fenerbahçe'ye ceza yağdırdı Vitor Pereira'dan Antwerp maçı sonrası Mesut Özil isyanı: Neden soruyorsunuz? 22:29 Vitor Pereira'dan Antwerp maçı sonrası Mesut Özil isyanı: Neden soruyorsunuz?
Yola fırlayan 5 yaşındaki kıza zırhlı polis aracı çarptı! Feci kaza anbean kamerada 21:42 Yola fırlayan 5 yaşındaki kıza zırhlı polis aracı çarptı! Feci kaza anbean kamerada Sosyal medya bunu konuşuyor! Hazal Ergüçlü'nün çıplak görüntüleri dizi tanıtımının önüne geçti 18:56 Sosyal medya bunu konuşuyor! Hazal Ergüçlü'nün çıplak görüntüleri dizi tanıtımının önüne geçti Doların ateşi nasıl düşer? 18:43 Doların ateşi nasıl düşer? "Şakkadak" çıkışıyla bilinen ekonomistten Haberler.com'a çok özel açıklamalar
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, faiz kararından sonra doların yükselişine çok sert tepki 17:43 Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, faiz kararından sonra doların yükselişine çok sert tepki Faiz kararının açıklanmasıyla stüdyodaki tepkiler dikkat çekti 15:54 Faiz kararının açıklanmasıyla stüdyodaki tepkiler dikkat çekti
Advertisement