Son Dakika Haberleri: Kafkas renklerine Amra'da Katıldı

Kafkas renklerine Amra'da Katıldı

5 yıl önce

''Kafkasyanın tüm renkleri Beylikdüzü'nde buluşuyor'' etkinliğine Kocaeli Kafkas Kültür Derneği'nin dans ekibi Amra'da katıldı.

Kafkas renklerine Amra'da Katıldı, System.String[]

Beylikdüzü Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Başkanı Sami Korkut ve yönetici Erdal Çatan'ın yanı sıra dernek üyeleri de katıldı. Gerçekleşen etkinlikte Çerkes Kültür Evi Müzik Topluluğu Gubze, Çerkes Sanatçı İshak Akbay ve Kocaeli Kafkas Kültür Derneği'nin dans ekibi Amra'da katıldı. Çerkes Demir Sanatları Ustası Orhan Halman'ın çalışmaları da gecede sergilendi. Ekipler sahnede büyük beğeni toplayarak salonu hınca hınç dolduran herkesten büyük alkışlar aldı. Kocaeli Kafkas Kültür Derneği'nin Türkiye'nin her bölgesinde tanınan dans ekibi Amra'da sahneye çıkarak İstanbullulara özel bir gösteri sundu. Amra sahnede beğeni topladı. Amra'nın gösterisinde alkış tufanı koptu. Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Başkanı Sami Korkut gecede yaptığı açıklamada, "Kocaeli Kafkas Kültür Derneği, Kafkasya kültürünü Türkiye'nin her yerinde temsil ediyor. Yoğun bir tanıtım dönemine giriyoruz. Yapılacak olan birçok etkinlik için çalışmalarımız sürüyor" ifadelerinde bulundu.
Babası Tarafından Dövülerek Öldürülen Mertcan'ın Karnesi Ortaya Çıktı Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem

Son Dakika! Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş Hakkında Soruşturma Başlatıldı