Son Dakika Haberleri: Kafkas renklerine Amra'da Katıldı

Kafkas renklerine Amra'da Katıldı

5 yıl önce

''Kafkasyanın tüm renkleri Beylikdüzü'nde buluşuyor'' etkinliğine Kocaeli Kafkas Kültür Derneği'nin dans ekibi Amra'da katıldı.

Kafkas renklerine Amra'da Katıldı, System.String[]

 Beylikdüzü Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Başkanı Sami Korkut ve yönetici Erdal Çatan'ın yanı sıra dernek üyeleri de katıldı. Gerçekleşen etkinlikte Çerkes Kültür Evi Müzik Topluluğu Gubze, Çerkes Sanatçı İshak Akbay ve Kocaeli Kafkas Kültür Derneği'nin dans ekibi Amra'da katıldı. Çerkes Demir Sanatları Ustası Orhan Halman'ın çalışmaları da gecede sergilendi. Ekipler sahnede büyük beğeni toplayarak salonu hınca hınç dolduran herkesten büyük alkışlar aldı. Kocaeli Kafkas Kültür Derneği'nin Türkiye'nin her bölgesinde tanınan dans ekibi Amra'da sahneye çıkarak İstanbullulara özel bir gösteri sundu. Amra sahnede beğeni topladı. Amra'nın gösterisinde alkış tufanı koptu. Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Başkanı Sami Korkut gecede yaptığı açıklamada, "Kocaeli Kafkas Kültür Derneği, Kafkasya kültürünü Türkiye'nin her yerinde temsil ediyor. Yoğun bir tanıtım dönemine giriyoruz. Yapılacak olan birçok etkinlik için çalışmalarımız sürüyor" ifadelerinde bulundu.
Seçime 64 Gün Kala Yeni İttifak! Adalet, Doğru Yol ve Anavatan Partileri Birleşti Irak'ta Cinsel İlişki Kaseti Ortaya Çıkan Kadın Aday, Adaylıktan Çekildi

Bahçeli'den İYİ Parti Sorusuna Yanıt: İlgi Alanımız Değil, Seçime Girsin