Kafsid Başkanlığına Mustafa Karakaya Yeniden Seçildi - Son Dakika

Kafsid Başkanlığına Mustafa Karakaya Yeniden Seçildi

8 yıl önce

Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (KAFSİD)'nde Mustafa Karakaya yeniden başkan seçildi.

Kafsid Başkanlığına Mustafa Karakaya Yeniden Seçildi, System.String[]

Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (KAFSİD)'nde Mustafa Karakaya yeniden başkan seçildi.


Türkiye'nin peri bacaları ile ünlü önemli kültür ve turizm merkezi Kapadokya'da fotoğrafçılık ve sinema branşlarında açtığı eğitici kurslarla ön plana çıkan Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği'nin 2.Olağan Genel Kurulu yapıldı.


Derneğin Nevşehir Merkez Alibey Camii karşısındaki binasında yapılan genel kurulda eski yönetim kurulunun sunduğu listeye karşı bir liste çıkmadığı için tek listeyle seçime gidildi.


Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen genel kurulda, başkan yardımcılığına Yasin Reçber, Genel Sekreterliğe Şule Kuşarhan, Saymanlığa Fatih Arıkan ve üye olarak Yaşar Alan seçildi.


Yönetim Kurulu yedek listeye ise Cafer Gezer, Süleyman Borlak, Mehmet Ayhan, İbrahim Işık, Bilge Yeni getirildi. Denetleme Kurulu asil üyeliklerine Yusuf Özuğurlu, Fatmagül Sevi, Ali Güneş, Denetleme Kurulu yedek üyeliğine de Mustafa Alevli, Galip Hasan Temur, Mehmet Ali Yüksek seçildi.

Haber Yayın Tarihi: 17.02.2012 12:07 Kaynak: CHASon Dakika

Beren Saat'in yere yatarak verdiği poz takipçilerini ikiye böldü
Tarladan ürün aldı, parasını sulama borusuna sıkıştırıp gitti Erdoğan'ın Kanal İstanbul açıklaması, Silivri'de emlak piyasasını hareketlendirdi