Kafsid Başkanlığına Mustafa Karakaya Yeniden Seçildi - Son Dakika

Kafsid Başkanlığına Mustafa Karakaya Yeniden Seçildi

17.02.2012 12:07
Kafsid Başkanlığına Mustafa Karakaya Yeniden Seçildi, System.String[]

Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (KAFSİD)'nde Mustafa Karakaya yeniden başkan seçildi.

Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (KAFSİD)'nde Mustafa Karakaya yeniden başkan seçildi.

Türkiye'nin peri bacaları ile ünlü önemli kültür ve turizm merkezi Kapadokya'da fotoğrafçılık ve sinema branşlarında açtığı eğitici kurslarla ön plana çıkan Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği'nin 2.Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Derneğin Nevşehir Merkez Alibey Camii karşısındaki binasında yapılan genel kurulda eski yönetim kurulunun sunduğu listeye karşı bir liste çıkmadığı için tek listeyle seçime gidildi.

Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen genel kurulda, başkan yardımcılığına Yasin Reçber, Genel Sekreterliğe Şule Kuşarhan, Saymanlığa Fatih Arıkan ve üye olarak Yaşar Alan seçildi.

Yönetim Kurulu yedek listeye ise Cafer Gezer, Süleyman Borlak, Mehmet Ayhan, İbrahim Işık, Bilge Yeni getirildi. Denetleme Kurulu asil üyeliklerine Yusuf Özuğurlu, Fatmagül Sevi, Ali Güneş, Denetleme Kurulu yedek üyeliğine de Mustafa Alevli, Galip Hasan Temur, Mehmet Ali Yüksek seçildi.

Kafsid Başkanlığına Mustafa Karakaya Yeniden Seçildi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Kafsid Başkanlığına Mustafa Karakaya Yeniden Seçildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Komşuların kötü koku ihbarı yaptığı dairede yaşlı adamın cansız bedeni bulundu Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı