Kağızman Belediye Başkanı Yıldız'dan deprem bölgesinde çalışan personele plaket - Son Dakika

Kağızman Belediye Başkanı Yıldız'dan deprem bölgesinde çalışan personele plaket

Kağızman Belediye Başkanı Yıldız\'dan deprem bölgesinde çalışan personele plaket
Son Güncelleme: 02.03.2023 11:53

Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerde görev alan belediye personeline plaket verdi.

Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerde görev alan belediye personeline plaket verdi.

Belediye Başkanı Yıldız, deprem bölgesinde arama kurtarma ve yardım çalışmalarına katılarak Kağızman'a dönen 4 belediye personeli ile bir araya geldi.

Başarılı çalışmalarından dolayı personeli tebrik edip plaket veren Yıldız, ülke olarak çok büyük bir deprem yaşadıklarını belirtti.

Depremin ilk adından itibaren milletin tek yürek olduğunu ifade eden Yıldız, şunları kaydetti:

"Oradaki vatandaşlarımıza ulaşma noktasında büyük çaba içerisine girdik. Kahramanmaraş depreminde Kağızman Belediye Başkanlığı İtfaiye Müdürlüğüne bağlı 1 İtfaiye aracı,1 cenaze aracı,1 kamyon,1 ekskavatör aracı olmak üzere 4 personelimiz depremin ikinci gününden itibaren çalışmalara katılmıştır. Ellerinden gelen tüm gayreti göstererek görev yapan 4 personel arkadaşımızdan 3 arkadaşımızın deprem bölgesindeki görevleri bitmiş, 1 personelimiz ve ekskavatör aracımız çalışmalara devam etmektedir."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kağızman Belediye Başkanı Yıldız'dan deprem bölgesinde çalışan personele plaket - Son Dakika


Advertisement