Son Dakika Haberleri: Kağızman'da Cami Yararına Kermes

Kağızman'da Cami Yararına Kermes

6 gün önce

Kars'ın Kağızman ilçesinde yapılması planlanan bir cami için kermes düzenledi.

Kağızman'da Cami Yararına Kermes, System.String[]
Kars'ın Kağızman ilçesinde yapılması planlanan bir cami için kermes düzenledi.

İlçedeki Belediye Düğün Salonu'nda, Kağızman Müftülüğünce hayırseverlerin de desteği ile İlçe Devlet Hastanesi karşısında yapılması planlanan cami yararına düzenlenen kermes, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Kermesin açılışına Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, Kağızman Belediye Başkan Vekili Mutlu Yüce, Kağızman İlçe Müftüsü Özcan Yılmaz, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kağızman İlçe Müftüsü Özcan Yılmaz, yaptığı konuşmada, ilçede yapılması planlanan cami için kermes düzenledilerini ifade ederek, "Değerli hayırsever vatandaşlarımızdan aldığımız desteklerle yapılması planlanan camimiz için böyle bir etkinlik düzenledik. Hayırsever vatandaşlarımızın da desteğiyle camimizin inşaatına başlayacağız, inşallah." dedi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 10:40 Kaynak: AAKaraköy'de Denize Düşen Bir Vatandaşın Kurtarılma Anı Kamerada Balık Fiyatları 2 Kat Artınca Vatandaşın Tercihi Değişti Simge Fıstıkoğlu'nun 23 Nisan Yayınındaki Zor Anları: Alman Olmak İstiyorum 23 Nisan'ı Kağıt Aracının Üzerinde İzleyen Suriyeli Çocuk Duygulandırdı