Kahramanmaraş Barosu Aşure İkram Etti - Son Dakika

Kahramanmaraş Barosu Aşure İkram Etti

26.11.2012 19:40
Kahramanmaraş Barosu Aşure İkram Etti, System.String[]

Kahramanmaraş Barosu, adliye binası önünde aşure dağıttı.

Kahramanmaraş Barosu, adliye binası önünde aşure dağıttı.

Baro Başkanı Metin Doğan, Adliye Sarayı önünde düzenlenen etkinlikte yaptığı açıklamada, Muharrem ayı dolayısıyla birlik, beraberlik ve kaynaşma vesilesiyle böyle bir program düzenlendiklerini kaydetti. Aşurenin adliye çalışanları ile vatandaşlara dağıtıldığını belirten Doğan, Muharrem ayının acılarla değilde, sevinçlerle hatırlanması gerektiğini dile getirdi.

Konuşmanın ardından Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Küçük ve Baro Başkanı Metin Doğan, kazanların başına geçerek, hakim, savcı, avukat, adliye personeli ve vatandaşlara aşure ikram etti.

Muhabir: İsmail Hakkı Demir

Yayıncı: Ahmet Caner Baysal - KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kahramanmaraş Barosu Aşure İkram Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti