Son Dakika Haberleri: Kahramanmaraş Hurman Çayı'nda Mahsur Kalan Koyunu Öğretmen Kurtardı

Kahramanmaraş Hurman Çayı'nda Mahsur Kalan Koyunu Öğretmen Kurtardı

9 ay önce

Hurman Çayı'nda mahsur kalan koyunu öğretmen kurtardıKahramanmaraş'ın Afşin ilçesindeki Hurman Çayı'nda mahsur kalan koyun, suya giren öğretmen Ali Kürtül tarafından kurtarıldı.

Kahramanmaraş Hurman Çayı'nda Mahsur Kalan Koyunu Öğretmen Kurtardı, System.String[]

Hurman Çayı'nda mahsur kalan koyunu öğretmen kurtardı


Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesindeki Hurman Çayı'nda mahsur kalan koyun, suya giren öğretmen Ali Kürtül tarafından kurtarıldı.


Olay, Afşin'e bağlı Tanır Mahallesi'nde meydana geldi. Pikniğe giden öğretmen Ali Kürtül, iddiaya göre, koyun sesi duydu. Sesi takip eden Kürtül, Hurman Çayı'nda koyun gördü. Hızla akan çayın kenarına kadar gelen; ancak kayalıklardan çıkamayan koyunu kurtarmak için Ali Kürtül, suya girdi. Buz gibi suda kurtarılmayı bekleyen koyunu kucağına alıp, kenara çıkaran Kürtül, çağırdığı mahalle sakinlerine teslim etti. Sırılsıklam olan Ali Kürtül, Sanırım 1- 2 gün burada kalmış; çünkü çok bitkin ve ayakta duracak hali yoktu. Ben de koyunu bu durumda görünce hemen suya girip, kucağıma alıp çıkardım daha sonra da mahalleliye teslim ettim dedi.

Kahramanmaraş Hurman Çayı'nda Mahsur Kalan Koyunu Öğretmen Kurtardı

Haber Yayın Tarihi: 07.04.2019 02:13 Kaynak: DHAÖnce milli piyangoyu vurdu ardından define buldu
ABD'li model Gigi Hadid, yatakta verdiği üstsüz pozuyla gündem oldu MasterChef'te aralarından su sızmayan iki isim aynı eve taşındı