Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesi, 4 büyüklüğündeki depremle yine sarsıldı! - Son Dakika

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesi, 4 büyüklüğündeki depremle yine sarsıldı!

17.03.2023 17:25

6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6'lık depremlerin merkez üssü olan Kahramanmaraş'ın deprem çilesi sürüyor. Göksun ilçesi, saat 16.24'te 4 büyüklüğünde olduğu açıklanan bir depremle daha sarsıldı.

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilde büyük yıkıma neden olan 7.7 ve 7.6'lık depremlerin ardından bölgede artçı sarsıntılar devam ediyor. Depremin merkez üssü Kahramanmaraş bir kez daha sallandı.

GÖKSUN'DA BİR DEPREM DAHA

Sabah 04.41'de 4.1 ile sallanan Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde saat 16.24'te bir deprem daha meydana geldi. AFAD, depremin büyüklüğünü 4 olarak açıklarken, sarsıntının derinliği 13,39 kilometre olarak belirtildi.

Son Dakika: Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

KANDİLLİ: DEPREMİN BÜYÜKLÜĞÜ 3.8

Kandilli Rasathanesi ise depremin merkez üssünü Karaömer Göksun olarak açıklarken, büyüklüğünü 3.8 olarak verdi. Kandilli, depremin yerin 4.4 kilometre derinliğinde gerçekleştiğini belirtti.

Son Dakika: Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

DÜN DE BOLU VE MERSİN SALLANDI

Dün öğlen saatlerinde sallanan Bolu'nun ardından akşam da Mersin'in Erdemli ilçesi Akdeniz açıklarında deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) alınan bilgiye göre saat 22.59'da merkez üssü Mersin'in Erdemli ilçesi Akdeniz açıklarında 4.3 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

YORUMLAR (1)
  • Semih Yetkin: depremlerle yaşayacaz bu sene bu haberleri çok görecez Cevap Yaz 8 2 Yayından Kaldır
500
Deprem gecesi yağmur nedeniyle dükkanını erken kapatan köfteci enkazın altından kalmaktan kurtuldu Deprem gecesi yağmur nedeniyle dükkanını erken kapatan köfteci enkazın altından kalmaktan kurtuldu Deprem gecesi yağmur nedeniyle dükkanını erken kapatan köfteci enkazın altından kalmaktan kurtuldu Deprem gecesi yağmur nedeniyle dükkanını erken kapatan köfteci enkazın altından kalmaktan kurtuldu Akademisyenler, afet bölgesindeki gözlemlerini Deprem Araştırmaları Sanal Konferansı'nda paylaştı Akademisyenler, afet bölgesindeki gözlemlerini Deprem Araştırmaları Sanal Konferansı'nda paylaştı

Son Dakika Güncel Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesi, 4 büyüklüğündeki depremle yine sarsıldı! - Son Dakika


Advertisement