Kahramanmaraş - Kanalizasyon Kanalında Toprak Altında Kalan İşçi Öldü - Son Dakika
Kahramanmaraş - Kanalizasyon Kanalında Toprak Altında Kalan İşçi Öldü

Kahramanmaraş - Kanalizasyon Kanalında Toprak Altında Kalan İşçi Öldü

24.10.2015 19:23

Kanalizasyon kanalında toprak altında kalan işçi öldü KAHRAMANMARAŞ'ta, beton boru döşenen kanalizasyon kanalında kayan toprağın altında kalan ve kurtarılmaya çalışıldığı sırada kepçenin başının bir bölümünü parçaladığı 48 yaşındaki işçi Ahmet Yener hayatını kaybetti.

Kanalizasyon kanalında toprak altında kalan işçi öldü

KAHRAMANMARAŞ'ta, beton boru döşenen kanalizasyon kanalında kayan toprağın altında kalan ve kurtarılmaya çalışıldığı sırada kepçenin başının bir bölümünü parçaladığı 48 yaşındaki işçi Ahmet Yener hayatını kaybetti.

Olay, öğleden sonra merkez Dulkadiroğlu İlçesi'ne bağlı Aslanbey Mahallesi'nde meydana geldi. Çakmakçı Sait İlk ve Orta Okulu önündeki sokağa kazılan kanala kanalizasyon borusu döşeyen işçilerden Ahmet Yener kayan toprağın altında kaldı. Olay sırasında iş makinesinde bulunan operatör Yemliha K. şoka girince diğer operatör Cuma K., kepçeyle toprağı kaldırmaya çalıştı. Bu sırada iş makinesinin kepçe bölümü, Ahmet Yener'in başının bir bölümünü parçaladı. Ahmet Yener olay yerinde hayatını kaybederken, iş makinesi operatörleri Yemliha K. ile Cuma K. gözaltına alındı. Olay yerinde uzun süre çalışma yapan polis, AFAD, itfaiye ve belediye ekipleri Yener'in cesedini toprak altından güçlükle çıkardı. Yener'in ölüm haberiyle olay yerine gelen yakınları sinir krizi geçirirken, tabuta konulan ceset otopsi için Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR

Haber-Kamera: Mücahit YOLCU/ KAHRAMANMARAŞ, (DHA)-

(Tür: Yurt)

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kahramanmaraş - Kanalizasyon Kanalında Toprak Altında Kalan İşçi Öldü - Son Dakika


Advertisement