Kahta Anadolu Lisesi Öğrencileri Adıyaman Üniversitesinde Ağırlandı - Son Dakika

Kahta Anadolu Lisesi Öğrencileri Adıyaman Üniversitesinde Ağırlandı

29.12.2017 13:31
Kahta Anadolu Lisesi Öğrencileri Adıyaman Üniversitesinde Ağırlandı, System.String[]

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bulunan Kahta Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Sibel Koyuncu başkanlığındaki yaklaşık 100 kişilik öğretmen ve öğrenci grubu Adıyaman Üniversitesini ziyaret ederek, Merkez Külliyeyi gezdi.

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde bulunan Kahta Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Sibel Koyuncu başkanlığındaki yaklaşık 100 kişilik öğretmen ve öğrenci grubu Adıyaman Üniversitesini ziyaret ederek, Merkez Külliyeyi gezdi.

Adıyaman Üniversitesini tanıtmak, üniversite tercihinde bulunacak öğrencilere bölüm ve programlar hakkında bilgi vermek ve üniversite ortamını yerinde görmek amacıyla gerçekleştirilen ziyarette tanıtım sunumunun ardından öğretmen ve öğrenciler üniversite merkez külliyesini gezerek yetkililerden bilgi aldı. Adıyaman Çarşısı Minyaman, Adıyaman Evi, Perre Antik Kenti ve Nemrut Dağı minyatürleri, Cendere Köprüsü ile Nemrut ve Karakuş Kümülüsü heykellerini inceleyen grup, tarihi havası nedeniyle Adıyaman Üniversitesini müzeye benzetti. Eğitim, öğretim ve araştırma-geliştirme çalışmalarının yanı sıra barınma, beslenme, spor, kültür-sanat ve sosyal imkanlarda da Adıyaman Üniversitesinin ülke genelindeki birçok üniversiteden daha iyi noktada olduğunu gözlemlediklerini belirten Kahta Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri merkez külliyeye hayran kaldıklarını söyledi.

Ziyaretin ardından Kahta Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Sibel Koyuncu, "Üniversitemizi görünce gerçekten gurur duyduk. Başta Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü hocamız olmak üzere ekibini gerek eğitim öğretim gerekse de sosyal anlamda çok başarılı bulduğumuzu belirtmek isterim. Çok verimli bir gezi oldu. Öğrencilerimiz buranın havasını soludular. Kampus alanına hayran kaldık. Bizleri kabul eden ve üniversitemize emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. - ADIYAMAN

Kahta Anadolu Lisesi Öğrencileri Adıyaman Üniversitesinde Ağırlandı
Kahta Anadolu Lisesi Öğrencileri Adıyaman Üniversitesinde Ağırlandı
Kahta Anadolu Lisesi Öğrencileri Adıyaman Üniversitesinde Ağırlandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kahta Anadolu Lisesi Öğrencileri Adıyaman Üniversitesinde Ağırlandı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Bakan Koca müjdeyi verdi: 20 milyon aşı gelecek, ilk uygulama 11 Aralık'ta sağlıkçılara yapılacak Yıldız Tilbe, aşı ve HES kodu başta olmak üzere her şeye karşı çıktı: Devlet dahi yaptıramaz ABD'yi karıştıran gizemli metal bloğun bir benzeri bu kez Romanya'da ortaya çıktı Koronavirüsten ölen Selver hemşirenin mesai arkadaşı: Ne olur maske takın Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü Annesini, "Seni hangi silahla öldüreyim?" diyerek tehdit eden üvey babasını pompalıyla vurdu Kılıçdaroğlu "Satılık ordu" ifadesini kullanan vekile sahip çıkmadı, sözleri ayakta alkışlandı