Son Dakika Haberleri: Kahta'da "Hayata Gülümse" Semineri

Kahta'da "Hayata Gülümse" Semineri

9 ay önce

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kahta Gençlik Merkezi, Kahta Kaymakamlığı ve Kahta Belediyesi işbirliği ile "Hayata Gülümse" semineri düzenlendi.

Kahta'da
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kahta Gençlik Merkezi, Kahta Kaymakamlığı ve Kahta Belediyesi işbirliği ile "Hayata Gülümse" semineri düzenlendi.

Kahta Kültür Sitesi'nde gerçekleştirilen seminerde konuşan Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan, toplumda anne ve babaların çocukları
konusunda daha bilinçli olmaları sayesinde gelecekte daha duyarlı bir gençliğin oluşmasına zemin
hazırlayacaklarını belirtti.

Gelişen teknolojinin aileleri olumsuz yönde etkilememesi gerektiğini vurgulayan
Aslanhan, ailelerin televizyon, bilgisayar ve cep telefonlarının bilinçsiz kullanımı nedeniyle
çocukları ile sağlıklı iletişim kuramadıklarını, aile bireylerin kendi aralarında iletişim kopukluğu yaşadıklarını, bunun başlıca sebebinin sınırsızca kullanılan iletişim araçları olduğunu kaydetti.

Programa, Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, İlçe Emniyet Müdürü Durmuş Ali Özkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek, Gençlik Merkezi Müdür Nebi Bulut, İlçe Müftüsü Rıfat Çevik, AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.Günlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı Soyunarak Buz Tutmuş Göle Atlayan Çılgın Kadın, Ayağını Kırdı

At Keserken Yakalanan Baba-Oğuldan Pişkin Savunma: Yiyecektik