Kahta'da Logo Yarıªması Düzenlend? - Son Dakika

Kahta'da Logo Yarıªması Düzenlend?

05.01.2012 17:01
Kahta'da Logo Yarıªması Düzenlend?, System.String[]

Adıyaman (?HA) - Kahta'da kurulma aºamas'n? tamamlayan Kommagene E'itim, Kültür, Sanat ve Spor Kulübü logo yar'ºmas? düzenledi.tasar'mlar'yla kat'ld?.

09A-YRL/05-OCA-0146-0721

-

(FOTO'RAFLI)

ª'NAS? 'NAN

Adıyaman (?HA) - Kahta'da kurulma aºamas'n? tamamlayan Kommagene E'itim, Kültür, Sanat ve Spor Kulübü logo yar'ºmas? düzenledi.

Kommagene E'itim, Kültür, Sanat ve Spor Kulübü taraf'ndan baºlat'lan logo yar'ºmas'na yaklaº'k 20 kiºi

tasar'mlar'yla kat'ld?. Dernek yöneticileri taraf'ndan yap'lan de'erlendirme sonucu yar'ºmada dereceye girenler belli oldu. Yar'ºmada Do'an Bak'rc? birinci olurken, dernek taraf'ndan alt'n ile ödüllendirdi. 'kinci ve üçüncüye ise eºofman tak'm' hediye edildi. Yar'ºmada birinci olan Do'an Bak'rc?'ya ödülünü Dernek Baºkan? Haci Dolaº ve Kahta FM Genel Yay'n Yönetmeni Mustafa ªahin verdi. Ödülü ald???

için çok mutlu oldu'unu söyleyen yar'ºman'n birincisi Do'an Bak'rc? emeklerinin baºar'ya lay'k görülmesine çok sevindi'ini söyledi. Kommagene E'itim Kültür Sanat ve Spor Kulübü Baºkan? Haci Dolaº ise yap'lan bu yar'ºmayla hem bu alanda çal'ºan arkadaºlar'm?za kendilerini göstermeleri için bir f'rsat tan'd?klar'n? hem de kendilerine bir logo edindiklerini söyledi.

(ª?-RA-Y)

05.01.2012 16: 41: 24 TSI

NNNN

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kahta'da Logo Yarıªması Düzenlend? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı